ترجمه آنلاین

گروه ترجمه آنلاین

پیشرو در خدمات ترجمه فوری و تخصصی متن، مقاله و کتاب (با ضمانت کیفیت)

محاسبه سریع قیمت ترجمه

ارسال فایل

گروه ترجمه آنلاین

گروه ترجمه آنلاینفوری، تخصصی، ارزان )  ارائه کننده خدمات تخصصی ترجمه از انگلیسی به فارسی و ترجمه از فارسی به انگلیسی و سایر زبان ها است و خدمات خود را با کیفیتی بالا و به صرفه، در کمترین زمان ممکن به شما عرضه می نماید. مهمترین ملاک گروه ترجمه آنلاین جلب رضایت شما و به دست آوردن محبوبیت در بین اساتید، دانشجویان و تمامی مخاطبان امر ترجمه است. ما تا به امروز با ارائه ترجمه ای تخصصی و فوری و از سوی دیگر با ارائه ترجمه ارزان با کیفیت مناسب، در تلاش بوده ایم تا نیاز شما مشتریان گرامی را به بهترین نحو پاسخ گوییم.

امروزه به دلیل گسترش روزافزون دانش و اطلاعات، نیاز به ترجمه و متخصصان ترجمه در همه ی جوامع، افزایش چشمگیری داشته است. به این دلیل که انتقال اطلاعات بین افراد جوامع مختلف، در صورتی میسر می شود که همه، اطلاعات خود را به یک زبان زنده ی دنیا مستند کنند. از آنجا که زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین-المللی برای ارتباط بین انواع ملت ها و فرهنگ ها برگزیده شده است، ما هم اکنون بر این زبان تمرکز کرده ایم تا بتوانیم بهترین و دقیق ترین ترجمه ها را از  انگلیسی به فارسی، و بالعکس از  زبان فارسی به انگلیسی، برای فارسی-زبانان ارائه دهیم و به شما، در همراه بودن با روند توسعه ی دانش و امکان دستیابی به تازه های دانش در تمام زمینه ها کمک کنیم و همچنین به شما پژوهشگران گرامی در به اشتراک گذاشتن مطالعات و یافته های خود با دیگر کشورها، کمک برسانیم. هدف ما در سایت ترجمه آنلاین آن است که بتوانیم به بهترین صورت، پاسخگوی نیاز شما هموطنان عزیز در زمینه ی ترجمه فوری، تخصصی و ارزان باشیم.

از میان افراد تحصیل کرده در هر زمینه، افراد متخصص کمی وجود دارند که می توانند هم به عنوان مترجم انگلیسی به فارسی، به ترجمه متن های تخصصی در آن زمینه بپردازند و هم به عنوان مترجم فارسی به انگلیسی، به درستی با مردم دیگر کشورهای خارجی، از طریق متن ارتباط برقرار کنند و پیام متون و یا نتایج حاصل از مطالعات نویسندگان را به سایر ملت ها منتقل کنند. در این راستا،گروه ترجمه آنلاین بهترین متخصصان ترجمه را از سراسر نقاط کشور برای همکاری دعوت کرده است.

ترجمه متن، توسط متخصصین ترجمه و مسلط به موضوع، با دقت لازم و مطابق با زبان مقصد انجام می شود و پس از آن ناظر ترجمه، ترجمه را بازخوانی می کند. بنابراین ترجمه ای تخصصی و روان در اختیار شما قرار میگیرد. متن ترجمه ای که به شما تحویل داده می شود، تایپ شده و بدون غلط املایی است. این بخش را به دلیل حس انتخاب شما، برای شما رایگان انجام خواهیم داد. همچنین برای جلب بیشتر رضایت شما، ترجمه را ضمانت می کنیم. به این معنی که، در صورت عدم رضایت شما از ترجمه ای که تحویل گرفته اید، ترجمه توسط فردی متخصص، بدون دریافت هزینه اضافی، اصلاح می گردد تا مطابق با خواسته ی شما شود. لازم به ذکر است که در این سایت، برای سرعت بخشیدن به پاسخگویی به نیاز شما کاربران گرامی، خدمات ترجمه را در همه ی روزها، حتی در روزهای تعطیل ارائه می دهیم.

دارالترجمه آنلاین با داشتن کادری مجرب از مترجمین عالی رتبه و رسمی، آماده ی ارائه انواع خدمات در زمینه ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی به شما است. ما تمام گرایشات دانشگاهی را تحت پوشش قرار می دهیم. در صورتی که شما در خارج از کشور حضور دارید، جای هیچ نگرانی نیست. سایت ترجمه اینترنتی گروه ترجمه آنلاین، انواع خدمات نوین ترجمه را در سطح بین المللی و جهانی ارائه می دهد.

فرایند سفارش ترجمه از انگلیسی به فارسی یا فارسی به انگلیسی بسیار ساده و سریع است. تنها کافی است سطح ترجمه (تخصصی یا غیر تخصصی) و زمان تحویل ترجمه ی خود (فوری یا غیر فوری) را با ما در میان بگذارید. ما در هر مرحله، شما را راهنمایی خواهیم کرد تا به خواسته ی خود برسید. برای ارسال سفارش ترجمه از صفحه سفارش ترجمه کمک بگیرید.

گروه ترجمه آنلاین پشتیبان تمامی مشتری های خود است و رضایت شما را در اولویت قرار می دهد. بیشتر درباره ما و تیم ترجمه آنلاین بخوانید.

پلن / زبان زمان تحویل کلمات پیشرفت
1انگلیسی به فارسی1399/9/8 9:72620
36 %
2فارسی به انگلیسی1399/9/8 12:152036
42 %
3فارسی به انگلیسی1399/9/7 18:17395
76 %
4فارسی به انگلیسی1399/9/7 19:22150
75 %
5انگلیسی به فارسی1399/9/11 2:579500
31 %
6انگلیسی به فارسی1399/9/11 11:388200
41 %
7فارسی به انگلیسی1399/9/7 20:03850
90 %
مترجم ترجمه آنلاین
مترجم ترجمه آنلاین
مترجم ترجمه آنلاین
مترجم ترجمه آنلاین
مترجم ترجمه آنلاین
مترجم ترجمه آنلاین
آمار سایت از آغاز سال 97 (همزمان با بروزرسانی سایت)
تعداد کلمات ثبت شده
33865990
تعداد سفارشات ثبت شده
4177
تعداد کاربران
4690
تعداد مترجمین فعال
85

مشتری گرامی در فرم زیر بر اساس تعداد کلمات، تعداد صفحات، وارد کردن متن و یا ارسال فایل ترجمه و تایین مشخصات متن مورد نظر، قیمت ترجمه را محاسبه نمایید.
0 کلمه
قیمت : 0 ریال
ثبت نام
آیا هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید؟
شما می توانید با ثبت نام در سایت از امکانات سایت بهره مند گردید و سفارش های خود را قیمت گذاری کنید.


ورود به سایت
جهت محاسبه قیمت سفارشات خود ابتدا باید به عنوان کاربر وارد سایت شوید .


 سرعت ترجمه در حالت عادی:  1200  لغت  در روز، نیمه فوری:  1800  لغت  در روز  و فوری:  2600  لغت  در روز می باشد.
جامعه خبری تحلیلی الف
دیجی کالا
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
دانشگاه شیراز
دانشگاه تهران

زمینه ها و زبان های ترجمه

گروه ترجمه آنلاین، ارائه دهنده ی انواع خدمات ترجمه تخصصی از فارسی به انگلیسی و از انگلیسی به فارسی است. ما مفتخریم که خدمات خود را به صورت فوری، تخصصی و ارزان ارائه می دهیم. 

اگر به ترجمه کتاب، مقاله و سایر متون مشابه احتیاج دارید، گروه ترجمه آنلاین همواره پاسخگوی نیاز شماست. خدمات تخصصی دارالترجمه شامل ترجمه متن عمومی، فنی و تخصصی مانند: ترجمه مقاله، ترجمه پروژه های دانشجویی، ترجمه مقالات ISI، ترجمه تحقیقات اینترنتی، ترجمه کتب الکترونیکی، ترجمه-های دانشجویی و دانشگاهی، ترجمه های خبری و مطبوعاتی، ترجمه نشریات مخصوص ناشران کتاب، ترجمه کتاب های درسی و غیردرسی، ترجمه سایت های اینترنتی، ترجمه فیلم های آموزشی و فرهنگی و ترجمه زیرنویس می باشد.

گروه ترجمه آنلاین با استخدام بهترین مترجمان، همواره در  روند ترجمه پشتیبان شما خواهد بود. 
برای اطلاع بیشتر از  رشته ها و متونی که توسط گروه ما پشتیبانی و ترجمه می گردند، لیست زیر  را مطالعه نمایید:
اخبار، اقتصاد، بازرگانی، بازی و اینترنت،  برق و الکترونیک، پرستاری، پزشکی، تاریخ، تحقیقات ادبی، جغرافیا، حسابداری و مالی، حقوق، داروسازی، دامپزشکی، دندانپزشکی، رزومه و انگیزه نامه، رمان و داستان، روانشناسی، ریاضی و آمار، زبانشناسی، زمین شناسی و معدن، زیرنویس فیلم سینمایی و سریال، زیست شناسی، سیاسی و روابط بین الملل، شیمی، صنایع غذایی، علوم اجتماعی و جامعه شناسی، علوم آزمایشگاهی، علوم تربیتی، علوم غذایی، عمران، عمومی، فقه، فلسفه، فناوری اطلاعات، فیزیک، قرارداد و اسناد تجاری، کامپیوتر و شبکه، کشاورزی، گردشگری، متون ادبی و شعر، محیط زیست و منابع طبیعی، مدیریت، معارف اسلامی و الهیات، معماری و شهرسازی، مکانیک، مهندسی پزشکی، مهندسی شیمی، مهندسی صنایع، مواد و متالوژی، میکروبیولوژی، نساجی، نظامی، نفت گاز و پتروشیمی، هنر، هوافضا، ورزش و تربیت بدنی.

پلن های ترجمه مناسب با هر بودجه

مرکز ترجمه آنلاین با هدف اراِیه خدمات به تمام مشتریان خدمات خود را به سه دسته تقسیم می کند

طلایی

10 امتیاز

ترجمه تا 100 درصد تخصصی + بازخوانی (ویژه چاپ مقاله در ژورنال و ارائه در کنفرانس ها) + حداقل 30 روز ضمانت تصحیح یا بازگشت هزینه طبق استاندارد طلایی

ترجمه خیلی خوب

نقره ای

8 امتیاز

ترجمه تا 70 درصد تخصصی + بازخوانی (مناسب برای ترجمه رشته های تخصصی و دانشجویی) + 14 روز ضمانت تصحیح یا بازگشت هزینه طبق استاندارد نقره ای

ترجمه خوب

برنز

6 امتیاز

ترجمه تا 50 درصد تخصصی (مناسب برای دانشجویان با حساسیت کمتر، متون و محتوای وبسایت) + 14 روز ضمانت تصحیح یا بازگشت هزینه طبق استاندارد برنزی

ترجمه معمولی

قیمت ترجمه

قیمت هر لغت
تعداد صفحات استاندارد تعداد کلمات تخفیف زمان تحویل طلایی نقره ای برنز

  هر صفحه استاندارد ترجمه 250 کلمه حساب میشود

  لیست قیمت ترجمه و زمان تحویل
  نیاز به مشاوره دارید؟
  09369838640
  info at tarjomeonline.ir
  نیاز به مشاوره دارید؟                                                                                   09901968200