توصیه‌ های سفر تابستان ۱۳۹۷ توسط گروه ترجمه آنلاین

مطالب ویژه

با فرارسیدن فصل تابستان، فرصتی برای گردش و تفریح، فراهم می‌شود و بهتر است با توجه به توصیه‌ های سفر تابستان ۱۳۹۷ برای آن برنامه‌ریزی نمود. مقصد گردشگری شما هرجایی که باشد دوست داریم که از ایده‌های شما باخبر شویم. با کمک گروه های مترجم که در کشورهای مقصد گردشگری داریم، می توانید از نگرش‌های بومی مردم آنجا مطلع شوید.

 

گروه ترجمه اسپانیایی در آمریکای لاتین: آرژانتین

 

آرامگاه لارکولتا

 

گروه ترجمه آنلاین اسپانیایی آمریکای لاتین در آرژانتین در توصیه‌های سفر تابستان ۱۳۹۷، آرامگاه لارکولتا واقع در محله بوینس آیرس را مدنظر دارد. می‌توانید ساعت‌ها در شهر مردگان، گردش کنید، خیابان‌ها پر از مجسمه و تندیس‌های مرمری هستند. طبقه اشراف و نخبه شهر، رئیس‌جمهورها، قهرمانان نظامی، سیاستمداران و ثروتمندان، بیشتر در دخمه‌ها و تابوت‌ها هستند. می‌توانید به کاوش و تفحص در تاریخ شهر بپردازید و لذت ببرید.

 

گروه ترجمه فرانسوی کانادایی: کانادا

 

مسیر کابوت در نوا اسکوشیا

 

گروه مترجمین فرانسوی کانادایی ما در توصیه‌ های سفر تابستان ۱۳۹۷ خود می‌گویند که “کانادا بهشت طبیعت‌گردی است” می‌دانید چرا؟ بدین خاطر که کانادا پر از پارک‌ها، آبشارها و مناظر دیدنی طبیعی است. گروه مترجمین فرانسوی کانادایی، مکان‌های زیر را برای طبیعت‌گردی، پیشنهاد می‌کنند:

نوا اسکوشیا – مسیر کابوت
نیوبرونزویک – مسیر فاندی
کبک – گاسپ پنینسولا (بخشی از مسیر آپالاچیان)
آلبرتا – پارک ملی بانف
بریتیش کلمبیا – مسیر دریاچه کینی

همه ما آبشار نیاگارا را جزو معروف‌ترین مناظر دیدنی کانادا می‌دانیم که ترکیبی از سه آبشار در مرز بین‌المللی بین آنتاریو و نیویورک است. هرچند آبشارهای دیگری مانند مونت مورنسی در کبک وجود دارند که حتی از نیاگارا نیز بزرگ‌تر هستند.

 

گروه ترجمه چینی سنتی و چینی ساده: چین

 

لشکان غول پیکر بودا

 

توصیه‌ های سفر تابستان ۱۳۹۷ گروه مترجمین چینی بسیار هیجان‌انگیز هستند. در پایتخت سیچوان در جنوب غربی چین می‌توانید به بازدید حیوانات، گیاهان و جانوران بروید. میمون‌های بسیاری در کوه امی وجود دارند همچنین می‌توانید تندیس غول‌پیکر بودای لشکان را ببینید که ۷۱ متر ارتفاع دارد. در مرکز تحقیق و پرورش پاندای بزرگ، می‌توانید بسیاری گونه‌های در حال انقراض را ببینید.

 

گروه ترجمه عربی: مصر

 

مجسمه ابوالهول

 

در توصیه‌ های سفر تابستان ۱۳۹۷ گروه مترجمین عربی، مصر مکانی معرفی می‌شود که بایستی در ماه‌های تابستان به آنجا رفت. در قاهره می‌توانید سوار کشتی تفریحی کروز شوید، بهترین هتل‌های ۵ ستاره در کنار رود نیل، قرار دارند. می‌توانید به بازدید مجسمه ابوالهول، اهرام مصر و موزه فراعنه بروید. تجربه ارزشمندی است.

 

گروه ترجمه فرانسوی در اروپا: فرانسه

 

کارکاسون

 

در توصیه‌ های سفر تابستان ۱۳۹۷ گروه مترجمین فرانسوی گفته می‌شود که بازدید از فرانسه، یک عمر طول می‌کشد. ما توصیه می‌کنیم به بازدید شهر قرون‌وسطایی کارکاسون بروید که زیباترین مناظر را دارد. اگر در اواسط ماه جولای به کارکاسون بروید می‌توانید مراسم آتش‌بازی را در کنار بیش از ۷۰۰۰۰۰ توریست ببینید. کارکاسون به مزارع انگور و تولید مشروب، معروف است، دژی قرون‌وسطایی اطراف آن را فراگرفته و گردشگران به ندرت سراغ مشروب آنجا نروند.

 

گروه ترجمه آلمانی: آلمان

 

فستیوال مونیخ

 

گروه مترجمین آلمانی توصیه می‌کند چنانچه در فاصله بین اواخر سپتامبر تا اوایل اکتبر به جنوب آلمان می‌روید بایستی در بزرگ‌ترین فستیوال تفریحی جهان با نام جشن اکتبر، شرکت کنید. این فستیوال، یک جشن مردمی ۱۶ روزه است که در مونیخ، برگزار می‌شود. بیش از ۶ میلیون نفر از سرتاسر نقاط جهان در آن شرکت می‌کنند. حین گردش در جنوب آلمان می‌توانید از قلعه شلاس نوچواستاین، دیدن کنید. این قصر در سده نوزدهم توسط رومانسک، بازسازی شد و روی تپه‌ای سنگی بر فراز دهکده هوهنچوانگو در جنوب غربی باواریا، قرار دارد. این قلعه، محبوب‌ترین قصر در سرتاسر اروپا می‌باشد.

 

گروه ترجمه ایتالیایی: ایتالیا

 

لو سینک تری

 

گروه ترجمه آنلاین ایتالیایی به خاطر مناظر نفس‌گیر بی‌شمار در ایتالیا، نمی‌داند که چه مکانی را در توصیه‌ های سفر خود، نام ببرد. به‌هرحال بد نیست به لو سنک تری (لیگورا) سفری کنید. این شهر، چشم‌اندازی طبیعی دارد، آب‌های بکر، تاکستان‌ها، باغ‌های زیتون و باغ‌های مرکبات آن، زبانزد هستند. روستای مونترسو بر فراز تپه مشرف به دریا، قرار دارد و مجسمه نپتون را می‌توانید ببینید.

 

گروه ترجمه روسی: روسیه

 

ماکس ایر سالون

 

گروه ترجمه آنلاین روسی در توصیه‌ های سفر تابستان ۱۳۹۷ به روسیه پیشنهاد می‌کند چنانچه در اواسط ماه اوت به روسیه می‌روید در فستیوال بالن‌سواری آسمان روسیه، شرکت کنید که در ۱۱ – ۱۷ ماه اوت در ناحیه رود رایان برگزار می‌شود. صدها بالون و سفینه هوایی با رنگ‌ها و اندازه‌های مختلف، آسمان را رنگین می‌کنند. ناو هواپیمایی ماکس ایر نیز در مراسم، نمایش خواهد داد. این یکی از بزرگ‌ترین مانورهای هوانوردی در جهان است. می‌توانید از مراسم رقص باله روسی و حمام بخار روسی نیز دیدن کنید.

 

نتیجه‌گیری

جهان سرشار از شگفتی‌هاست و دیدنی‌های بسیاری وجود دارند که ما نمی‌توانیم در توصیه‌ های سفر تابستان ۱۳۹۷ به تمام آن‌ها اشاره کنیم. چنانچه دوست دارید به هر یک از مکان‌های نام برده شده، سفر کنید به ما اطلاع دهید، گروه ترجمه آنلاین می‌تواند اطلاعات بیشتری از فرهنگ و خصوصیات بومی آن کشور در اختیار شما قرار دهد.

نویسنده :
انتشار :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 12 =