learn-new-language

۵ روش برای یادگیری یک زبان جدید

یادگیری زبان

برای یادگیری زبانی جدید باید گزینه‌های یادگیری زیادی داشته باشیم. در اینجا پنج شیوه برای یادگیری زبان ارائه می‌شوند که می‌توانید از همین الان از آن‌ها استفاده کنید.

آنلاین

اینترنت، بهترین مکان برای یادگیری زبان است. هر زبانی را می‌توان در اینترنت آموخت. درس‌هایی را از سایت‌های آموزش زبان بیابید و آن‌ها را با افراد تمرین کنید.

 

تلویزیون

راحت‌ترین شیوه یادگیری زبان به احتمال زیاد یادگیری زبان جدید با زیرنویس است. بسیار لذت بخش است که زبان جدید را از طریق کارتون یا DVD بیاموزید، در حالی که پیژامه بر تن دارید. می‌توانید دندان‌هایتان را بعدا مسواک بزنید.

وارد منوی تلویزیون شوید و زیرنویس را روشن کنید. مشاهده کلمات زیرنویس شده در حین گوش دادن به گفتگو عالی است.

 

سی دی و پادکست

اگر وقت زیادی را صرف رانندگی می‌کنید، می‌توانید از طریق سی دی یا پادکست، زیان بیاموزید. در اینجا همه برنامه‌های صوتی به شما کمک خواهند کرد.

 

کتاب

کتاب‌های فراوانی برای یادگیری زبان وجود دارند. مهمترین چیز درباره یادگیری هر چیزی از کتاب، یافتن کتابی است که با شما صحبت می‌کند. بسته به سبک یادگیری شما، یادگیری برخی کتاب‌ها ساده‌تر از بقیه است. هر کتاب ممکنی را بردارید و تلنگری به آن بزنید. هنگامی که کتاب مناسب را بیابید، با اولین نگاه آن را خواهید شناخت.

 

وبلاگ‌ها، موسیقی و غیره

یادگیری زبان می‌تواند در غیره منتظره‌ترین مکان‌ها اتفاق بیفتد. هنگامی که آماده یادگیری زبان هستید توجه بیشتری به هر چیزی در اطراف خود می‌کنید. در این زمان است که کلمات جدیدی را در غیر منتظره‌ترین مکان‌ها، و گاهی اوقات در زبان خود، می‌یاببد. وبلاگ‌ها را بخوانید، متون آوازها را حفظ کنید، دوستی را بیاید که به زبان دیگری صحبت کند و از یکدیگر یاد بگیرید.

نویسنده :
انتشار :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 14 =