قیمت ترجمه

ثبت سفارش ترجمه
گروه ترجمه آنلاین حرفه ای ترین مرکز تخصصی ترجمه در ایران ارائه تمام خدمات به صورت کاملا آنلاین

در گروه ترجمه آنلاین متن‌های شما توسط مترجمین حرفه‌ای و متخصص شیوا و روان ترجمه می‌شود. کادر مجرب ما تمام قسمت‌های متن، از جمله جداول، نمودارها و عکس‌ها را نیز ترجمه می‌کنند. ما در سایت ترجمه آنلاین دارای سه کیفیت ترجمه هستیم. پلن طلایی، پلن نقره‌ای و پلن برنزی. پلن طلایی تخصصی‌ترین و گران‌ترین نوع ترجمه است. پلن نقره‌ای نیمه تخصصی و با کیفیت است و پلن برنزی، دارای کیفیت عمومی مناسب و ارزان‌ترین نوع ترجمه می‌باشد.

ترجمه تخصصی

ترجمه متون کاملاً تخصصی در سطح طلایی ارائه می‌گردد و قیمت آن با توجه به حجم ترجمه و سرعت درخواستی شما متفاوت می‌باشد.

تولید محتوا

قیمت تولید محتوا با توجه به نوع متن درخواستی شما متغیر است که بر اساس حجم متن و تعداد درخواست‌ها تخفیف نیز برای مشتری در نظرخواهیم گرفت.

خلاصه‌نویسی

خلاصه‌نویسی برای آن دسته از افرادی مناسب است که هدفشان کاهش هزینه می‌باشد. برای آنکه ترجمه‌ای بسیار ارزان و در عین حال با کیفیت داشته باشید، می‌توانید ارزان‌ترین پلن ترجمه که همان ترجمه برنزی است را انتخاب کنید و همچنین اگر از ما بخواهید تا تنها خلاصه‌ی متن شما را برایتان ارسال کنیم، سفارش ترجمه متن شما باز هم ارزان‌تر خواهد شد و سریع‌تر نیز به دست شما خواهد رسید. خدمات خلاصه‌نویسی متن در گروه ترجمه آنلاین شامل ترجمه و خلاصه‌سازی متون زبان‌های مختلف می‌شود

ترجمه چکیده

قیمت ترجمه چکیده با توجه به اهمیت بالای آن، باید نسبت به قیمت ترجمه سایر قسمت‌های مقاله یا پایان‌نامه، بیشتر باشد، اما در سایت ترجمه آنلاین قیمت ترجمه چکیده فارسی به انگلیسی در مقایسه با سایر مراکز ترجمه، به دلیل در نظر گرفتن جامعه دانشجویی، در پایین‌ترین سطح ممکن قرار دارد.

ترجمه ارزان

قیمت ترجمه ارزان بسته به زمان تحویل موردنظر و نوع پلن انتخابی شما متفاوت است. همان‌طور که در ابتدای مطلب بیان کردیم پلن های ترجمه شامل سه سطح طلایی (تا 100% تخصصی)، نقره‌ای (تا 70% تخصصی) و برنزی (ترجمه عمومی) می‌شود. سایت ترجمه آنلاین به نسبت سایر رقبا در هر سه سطح ذکرشده، قیمت‌های مناسب‌تری را ارائه داده است. شما می‌توانید متناسب با بودجه خود سطح موردنظر را انتخاب کنید.اگر نیاز به ترجمه خیلی ارزان دارید، می‌توانید پلن سفارش خود را برنزی انتخاب کنید تا بدین ترتیب در هزینه‌های خود صرفه‌جویی نمایید. پلن برنزی ارزان‌ترین ترجمه، از بین انواع خدمات ماست. باید توجه داشته باشید که انتخاب ترجمه برنزی و ترجمه ارزان بدین معنا نیست که کیفیت کار شما پایین می‌آید و یا ترجمه بسیار سریع و بدون دقت انجام می‌شود. مترجم از تمام توان خود برای ترجمه استفاده می‌کند و ترجمه‌ای به شما تحویل می‌دهد که از کیفیت مناسبی نسبت به هزینه پرداختی شما برخوردار است و در نتیجه مشتری از آن راضی است.

ترجمه فوری

قیمت ترجمه سریع، با توجه به حجم ترجمه و سرعت درخواست شما متفاوت است.

گروه ترجمه آنلاین در تلاش است تا زمان مترجمین را با زمان درخواستی سفارش شما هماهنگ کند. ازآنجاکه سرعت ترجمه گروه مترجمین ما در حالت استاندارد به نسبت دیگر افراد مترجم به میزان قابل‌مقایسه‌ای بیشتر است، درصورتی‌که مترجمین ما وقت آزاد و زمان کافی داشته باشند، ترجمه شما بدون افزایش هزینه در زمان موردنظرتان، انجام خواهد شد.

با کمترین دردسر

فایل مورد نظر خود را پس از عضویت در بخش ثبت درخواست ارسال کنید و منتظر دریافت فایل ترجمه شده باشید . به همین سادگی

سریعترین زمان

اطمینان داشته باشید به دلیل عدم مراجعه حضوری و آماده به کار بودن تعداد زیادی از مترجمان حرفه ای و برنامه زمانبندی منظم وب سایت ترجمه آنلاین موجب خواهد شد در سریعترین زمان ممکن فرایند ترجمه مد نظر شما انجام شود.

حرفه ای ترین مترجم ها

از آنجا که ترجمه های انجام شده توسط مترجمان ، و فرایند های شروع به همکاری با آن ها با نظارت دقیقی توسط ناظران وب سایت ترجمه آنلاین انجام می شود پس می توانیم بگوییم حرفه ای ترین مترجم ها در اختیار شما خواهند بود.

کاملا آنلاین

شیوه ی کار وب سایت ترجمه آنلاین به گونه ای پیاده سازی شده تا شما با کمترین دردسر فرایند ترجمه مد نظرات را انجام دهید. تمام کارها به صورت آنلاین انجام خواهد شد، کافی است فایل مد نظر خود را پس از عضویت در سایت برای ما ارسال کنید.همین.

به مشاوره یا راهنمایی نیاز دارید؟