ترجمه فوری

ثبت سفارش ترجمه
گروه ترجمه آنلاین حرفه ای ترین مرکز تخصصی ترجمه در ایران ارائه تمام خدمات به صورت کاملا آنلاین

 

چگونه یک سفارش ترجمه فوری ثبت کنیم؟

در هنگام سفارش ترجمه می توانید زمان تحویل را از بین حالت های عادی، نیمه فوری و فوری انتخاب کنید. و در صورتی که گزینه فوری را انتخاب کنید متن شما در سریعترین زمان ممکن توسط مترجمان سطح بالا و کارآزموده ترجمه خواهد شد.

آیا در این نوع ترجمه کیفیت متفاوت است؟

از آنجا که ترجمه های با حالت فوری را مترجمان بسیار حرفه ای انجام می دهند به هیج وجه کیفیت ترجمه در این حالت پایین تر از حالت های دیگر نخواهد بود.

خدمات ترجمه فوری در چه زمینه های انجام می شود؟

درگروه ترجمه آنلاین این حالت از ترجمه در تمام زمینه های تخصصی مانند ترجمه تخصصی مدیریت، ترجمه تخصصی روانشناسی، ترجمه مقاله ، و غیره قابل انجام است.

هزینه ترجمه فوری:

تعرفه این نوع ترجمه با ترجمه عادی متفاوت است.

در جداول زیر نرخ تقریبی ترجمه ها را ملاحظه خواهید کرد. برای اطلاع دقیق تر از قیمت ها به صفحه قیمت ترجمه رجوع کنید.

ترجمه فوری

نرخ های نیمه فوری:

ترجمه فوری

***

در گذشته دانشجویان برای آنکه بتوانند مقاله و یا متنی را در کلاس ارائه دهندگاهی لازم میشد آن متون را به صورت فوری ترجمه کنند. با توجه به اینکه در آن زمان خدمات ترجمه متون توسط افراد کمتری صورت می‌گرفت این کار بسیار مشکل بود و دانشجویان نمی‌توانستند در زمان مقرر مقاله خود را ارائه دهند و یا اگر آن مقاله‌ را ارائه می‌دادند از کیفیت بالایی برخوردار نبود. اما امروزه با توجه به پیشرفت های روز افزونی که شاهد آن هستیم، دانشجویان و افرادی که نیاز به ترجمه دارند می توانند به راحتی متون خود را به صورت آنلاین و از راه دور به مراکز ارائه دهنده خدمات ترجمه ای واگذار کنند. وب سایت گروه ترجمه ترجمه آنلاین نیز با وجود کارشناسان عالی رتبه ای که دارد می تواند ترجمه فوری متون شما را به عهده بگیرد.

ترجمه فوری

ترجمه فوری چیست؟

 یک مترجم معمولی می‌تواند در حالت عادی و بدون عجله در طول یک روز حدود 1000 تا 1200 کلمه را ترجمه کند (استاندارد انجمن صنفی). چه این ترجمه، ترجمه‌ای تخصصی باشد چه عمومی. اما اینکه آیا این فرد می‌تواند ترجمه فوری انجام دهد یا خیر مسئله‌ای جداگانه می‌باشد زیرا این نوع ترجمه قواعدی دارد که دارد که باید به آن توجه داشت. این نوع ترجمه ترجمه‌ای می‌باشد که حدود 3000 کلمه در طول روز باید ترجمه شود این طرح باید کیفیتی بسیار عالی داشته باشد و بتواند تمامی جوانب صحیح کار را در برداشته باشد.

ترجمه فوری

 

یکی از خدماتی که گروه ترجمه آنلاین به شما ارائه می‌دهد ترجمه با زمان تحویل فوری می‌باشد شما می‌توانید از خدمات سایت ما بهره‌مند شوید و در راستای آن از بخش سفارش ترجمه با مشاوران تماس گرفته و اعلام کنید که به این نوع ترجمه نیاز دارید. آن‌ها با توجه به متن، تخصصی بودن و یا عمومی بودن آن، متن شما را به مترجم می‌سپارند تا آن را به‌ صورت فوری به شما تحویل دهد. همان‌طور که قبلاً بیان شد حالت فوری یعنی ترجمه 3000 کلمه در یک روز است و اگر متن شما دارای تعداد کلماتی بیشتر باشد برای شما زمانی تعیین می‌کنند و اگر شما در زمان کمتری به آن متن نیاز داشته باشید ممکن است تعرفه و قیمت‌های آن متفاوت باشد و همچنین راه‌حل‌های دیگری را به شما پیشنهاد دهند. متخصصین ترجمه در سایت ما می‌توانند متن شما را در کمترین زمان ممکن و باکیفیت عالی به شما ارائه دهند.

ترجمه فوری

این سؤال برای برخی از افراد پیش می‌آید که آیا می توان این نوع ترجمه را  توسط نرم‌افزارها مترجم در سایت‌های مختلف مانند گوگل ترنسلیت انجام داد؟ باید گفت این نوع سایت‌های ترجمه‌ای و یا نرم‌افزارهای موجود در بازار نمی‌توانند همانند یک فرد فکر کرده و متون را اصولی ترجمه کنند در نتیجه متون ترجمه شده توسط آن‌ها بی‌کیفیت می‌باشند. به همین علت این فرایند باید توسط افرادی که حائز شرایط بوده و همچنین تجربه کافی دراین‌باره دارند صورت بگیرد.

سایت ترجمه فوری

 

امکان ترجمه فوری به چند زبان فراهم می‌باشد؟

یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که برخی افراد در کشور ما با آن روبرو هستند مسلط نبودن به زبان انگلیسی می‌باشد. این افراد نیازمند این می‌باشند که مقاله‌ها و نوشته‌هایشان به زبان‌های دیگر ترجمه شود. گاهی اوقات آن‌قدر وقت آن‌ها کم است که نیازمند تحویل فوری کار می‌شوند. به عنوان مثال شما نیاز دارید که مقاله‌ای را به چند زبان ترجمه شود و این در حالی است که زمان شما بسیار محدود است. شما می‌توانید با مشاوران ما، تماس برقرار کرده و از آن‌ها درباره نحوه و نوع ترجمه و همچنین اینکه ترجمه سریع به چه زبان‌هایی صورت می‌گیرد مشاوره بگیرید.

تمام حوزه های ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی که شامل تحویل فوری می گردد به زبان های دیگر نیز قابل ارائه است. در حال حاظر این نوع ترجمه به زبان های انگلیسی، عربی، روسی، آلمانی و ... قابل انجام است.

کیفیت ترجمه فوری

 

کیفیت در ترجمه فوری؟

این نوع ترجمه برای افرادی مناسب است که در کمترین زمان ممکن بیشترین بازدهی را می‌خواهند داشته باشند. این افراد قصدشان از ترجمه‌ های فوری و یا حتی به دست آوردن سریع امکانات، رسیدن به اهدافشان و یا حتی کیفیت‌های بالاتر و محبوب‌تری می‌باشد. به عنوان مثال ممکن است فردی کار با دستگاهی را بخواهد انجام دهد و راهنمای آن دستگاه در مورد کارایی و نحوه کار کردن آن به زبان انگلیسی یا به زبان دیگری باشد در این زمان آن فرد نیاز دارد که متن به‌سرعت ترجمه شود.

این امکان وجود دارد اگر متن خود را با یکی از ابزارهای ترجمه‌ای مورد ترجمه قرار دهید متن ترجمه شود، اما متنی که ترجمه می‌شود آشفته و پر از غلط می‌باشد و همچنین کلمات به معنی‌های دیگری ترجمه می‌شوند، بنابراین اطلاعاتی که در متن ترجمه شده شما قرار می‌گیرد با متنی که شما انتظار داشتید متفاوت است.

همان‌طور که در مطالب بالا بیان کردیم در سایت ترجمه گروه ترجمه آنلاین، ترجمه متون فوری توسط افراد متخصص صورت می‌گیرد که دارای تجربه کاری و تحصیلات عالی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا می‌باشند.

ترجمه فوری

 

ترجمه فوری در چه زمینه‌هایی انجام می‌شود؟

زمانی که صحبت از ترجمه فوری می‌شود بعضی از افراد تصور می‌کنند که تنها این نوع ترجمه به متون عادی و عمومی مربوط می‌باشد درحالی‌که این امکان وجود دارد در زمینه‌های متفاوتی انجام شود. بسیاری از افراد در هنگام تماس با مشاوران سایت این سؤال را بیان می‌کنند که این نوع ترجمه در چه زمینه‌هایی انجام می‌شود آیا قابلیت این را دارد که در زمینه های خاص و مقالات تخصصی انجام شود و همچنین ترجمه‌ای که انجام می‌شود از کیفیت بالایی برخوردار است یا خیر؟  باید گفت که ترجمه در تمام زمینه‌های موجود انجام می‌شود و می‌توان در هر زمینه‌ای که مدنظرتان است ترجمه خود را انجام دهید و البته دارای کیفیت خوبی هم باشد

در برخی مواقع متون موردنظر شما بیش از چندین هزار کلمه است و اگر بخواهید خودتان این متون را ترجمه کنید ممکن است چندین روز به طول بیانجامد و البته زمان زیادی برای انجام این کار نیز نداشته باشید، به همین علت بهترین کار ممکن این است که این کار را به افراد با تجربه بسپارید تا آن‌ها متون شما را در کمترین زمان ممکن و باکیفیتی عالی ترجمه کنند و به شما ارائه دهند.

افراد متخصص در سایت گروه ترجمه آنلاین می‌توانند ترجمه متون شما را در هر زمینه علمی، تحقیقاتی، تخصصی (پزشکی، کامپیوتر ، روانشناسی ، مدیریت و غیره)، غیرتخصصی، به عهده بگیرند و در کمترین زمان ممکن آن را چه از زبان انگلیسی به فارسی و چه از دیگر زبان‌ها ترجمه و به شما ارائه دهند.

مدت‌زمان بررسی ترجمه فوری قبل و بعد از سفارش

از آنجا که در این نوع ترجمه زمان برای فرد سفارش دهنده بسیار مهم است می بایست در نظر داشت که زمانی هم ممکن است قبل از شروع ترجمه یا پس از اتمام ترجمه جهت بازبینی توسط ناظرین مورد نیاز باشد که البته ما توانسته ایم این زمان ها را حد چشم گیری کم کنیم.

قبل از شروع فرایند ترجمه:

هنگام ثبت سفارش قبل از شروع ترجمه معمولا می بایست ابتدا متن توسط یک اپراتور بررسی گردد، قیمت گذاری شود و سپس به یک مترجم اختصاص داده شود اما در گروه ترجمه آنلاین تمام این فرایند ها را به صورت نرم افزاری انجام می دهیم یعنی متن شما پس از ثبت در کمتر از یک دقیقه توسط نرم افزار قیمت گذاری خواهد شد و بعد از پرداخت به طور اتوماتیک برای یک مترجم ارسال خواهد شد.

بعد از انجام سفارش:

پس از آنکه مترجم سفارش را انجام داد قبل از ارسال برای کارفرما می بایست یک بار توسط ناظرین وب سایت مورد بازبینی قرار بگیرد. این زمان ممکن است بین 30 دقیقه الی دو ساعت زمان نیاز داشته باشد.

متن ترجمه فوری

 

آیا می توان ترجمه فوری را توسط چند مترجم همزمان انجام داد؟

گاهی اوقات که تعداد کلمات یک مقاله بسیار زیاد می‌باشد و زمان تحویل آن اندک است برای بعضی از  افراد که ترجمه متون خود را به ما می‌سپارند این سؤال پیش می‌آید که ترجمه فوری توسط چند نفر انجام می‌شود و ترجمه انجام شده از کیفیت بالایی برخوردار است یا خیر؟ باید گفت زمانی که فرد متنی را به ما برای ترجمه فوری ارائه می‌دهد اگر تعداد کلمات چندین هزار کلمه باشد و شما در عرض یک روز بخواهید آن متون ترجمه را  تحویل بگیرید، متن توسط کارشناسان به قسمت‌های جداگانه تقسیم می‌شود و به افراد متفاوت متخصص واگذار می‌شود. در آخر توسط یک متخصص دیگر متن ویرایش می‌شود و به شما تحویل داده می‌شود. بنابراین این‌چنین ترجمه‌ها در سایت ما از کیفیت بسیار بالا و مطلوبی برخوردار خواهد بود.

***

ترجمه فوری نوعی از ترجمه‌ است که فراتر از حجم استاندارد ترجمه عادی می‌باشد. مترجمین، طبق استاندارد انجمن صنفی مترجمان می‌توانند در یک روز حدود 1000 کلمه ترجمه انجام دهند. اما در برخی مواقع شرایطی ایجاد می‌شود که نیاز است سفارش ترجمه‌ای سریع‌تر از حالت استاندارد ترجمه شود. بدین نوع سفارشات فوری گفته می‌شود. در ترجمه فوری مترجمان 2000 کلمه ترجمه در روز انجام خواهند داد و به همین علت، در این نوع ترجمه ها، زمان سفارش ترجمه نصف می‌شود.

راهکار ترجمه فوری توسط یک مترجم

مطمئناً اگر یک مترجم، سفارش ترجمه فوری را انجام دهد کیفیت کار آن به نسبت چند مترجم قابل‌قبول‌تر است، زیرا هم متون ترجمه‌شده دارای هماهنگی بیشتری بوده و هم اینکه ترجمه یکدست‌تر خواهد بود.

گروه ترجمه آنلاین برای انجام ترجمه‌های فوری خود از مترجمین متخصص و مجرب بهره می‌برد، درواقع این مترجمین از برترین مترجم‌های ترجمه آنلاین می‌باشند که به دلیل تجربه بالا و تخصص کافی، می‌توانند ترجمه‌های فوری را باکیفیت عالی انجام دهند.

در گروه ترجمه آنلاین ثبت سفارش ترجمه به‌صورت آنلاین و در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود، همچنین سفارشات ثبت‌شده به‌صورت فوری قیمت‌گذاری خواهد شد.

با کمترین دردسر

فایل مورد نظر خود را پس از عضویت در بخش ثبت درخواست ارسال کنید و منتظر دریافت فایل ترجمه شده باشید . به همین سادگی

سریعترین زمان

اطمینان داشته باشید به دلیل عدم مراجعه حضوری و آماده به کار بودن تعداد زیادی از مترجمان حرفه ای و برنامه زمانبندی منظم وب سایت ترجمه آنلاین موجب خواهد شد در سریعترین زمان ممکن فرایند ترجمه مد نظر شما انجام شود.

حرفه ای ترین مترجم ها

از آنجا که ترجمه های انجام شده توسط مترجمان ، و فرایند های شروع به همکاری با آن ها با نظارت دقیقی توسط ناظران وب سایت ترجمه آنلاین انجام می شود پس می توانیم بگوییم حرفه ای ترین مترجم ها در اختیار شما خواهند بود.

کاملا آنلاین

شیوه ی کار وب سایت ترجمه آنلاین به گونه ای پیاده سازی شده تا شما با کمترین دردسر فرایند ترجمه مد نظرات را انجام دهید. تمام کارها به صورت آنلاین انجام خواهد شد، کافی است فایل مد نظر خود را پس از عضویت در سایت برای ما ارسال کنید.همین.

به مشاوره یا راهنمایی نیاز دارید؟