ترجمه فوری

ثبت سفارش ترجمه
گروه ترجمه آنلاین حرفه ای ترین مرکز تخصصی ترجمه در ایران ارائه تمام خدمات به صورت کاملا آنلاین

 

چگونه یک متن ترجمه فوری می شود

در گذشته دانشجویان برای آنکه بتوانند مقاله و یا متنی را در کلاس ارائه دهند باید آن‌ متون را به صورت فوری ترجمه می کردند. با توجه به اینکه در آن زمان ترجمه متون توسط افراد کمی صورت می‌گرفت این کار بسیار مشکل بود و دانشجویان نمی‌توانستند در زمان مقرر مقاله خود را ارائه دهند و یا اگر آن مقاله‌ را ارائه می‌دادند از کیفیت بالایی برخوردار نبود. اما امروزه با توجه به پیشرفت های روز افزونی که شاهد آن هستیم، دانشجویان و افرادی که نیاز به ترجمه فوری دارند می توانند به راحتی متون خود را به افراد و یا سایت های ترجمه ای واگذار کنند. سایت ترجمه آنلاین نیز با وجود کارشناس عالی رتبه ای که دارد می تواند ترجمه فوری متون شما را به عهده بگیرد.

ترجمه فوری  ترجمه‌ای است که در کمترین زمان ممکن برای فرد انجام می‌شود. برخی افراد تصور می‌کنند که ترجمه فوری، ترجمه‌ای بی‌کیفیت است اما باید گفت که ترجمه فوری نیز همانند دیگر ترجمه‌ها توسط افراد ماهر صورت می‌گیرد بنابراین دارای کیفیت بسیار عالی است و تنها در کمترین زمان انجام می‌شود.

ترجمه فوری

ترجمه فوری چیست؟

 یک مترجم معمولی می‌تواند در حالت عادی و بدون عجله در طول یک روز حدود 1000 تا 1200 کلمه را ترجمه کند. چه این ترجمه، ترجمه‌ای تخصصی باشد چه عمومی. اما اینکه آیا این فرد می‌تواند ترجمه فوری انجام دهد یا خیر مسئله‌ای جداگانه می‌باشد زیرا ترجمه فوری قواعدی دارد که دارد که باید به آن توجه داشت. این نوع ترجمه ترجمه‌ای می‌باشد که حدود 3000 کلمه در طول روز باید ترجمه شود این طرح باید کیفیتی بسیار عالی داشته باشد و بتواند تمامی جوانب صحیح کار در ترجمه را در برداشته باشد.

ترجمه فوری

یکی از خدماتی که ترجمه آنلاین به شما ارائه می‌دهد ترجمه فوری می‌باشد شما می‌توانید از خدمات سایت ما بهره‌مند شوید و در راستای آن  با مشاوران تماس گرفته و اعلام کنید که به یک ترجمه فوری نیاز دارید. آن‌ها با توجه به متن، تخصصی بودن و یا عمومی بودن آن متن شما را به مترجم می‌سپارند تا آن را به‌صورت فوری به شما تحویل دهد. همان‌طور که قبلاً بیان شد ترجمه فوری یعنی ترجمه 3000 کلمه در یک روز است و اگر متن شما دارای تعداد کلماتی  بیشتر باشد برای شما زمانی تعیین می‌کنند و اگر شما در زمان کمتری به آن متن نیاز داشته باشید ممکن است تعرفه و قیمت‌های آن متفاوت باشد و همچنین راه‌حل‌های دیگری را به شما پیشنهاد دهند. متخصصین ترجمه در سایت ما می‌توانند متن شما را در کمترین زمان ممکن و باکیفیت عالی به شما ارائه دهند.

ترجمه فوری

این سؤال برای برخی از افراد پیش می‌آید که آیا ترجمه فوری توسط نرم‌افزارها و یا ترجمه‌های آنلاین در سایت‌های مختلف مانند گوگل ترنسلیت انجام می‌گیرد؟ باید گفت این نوع سایت‌های ترجمه‌ای و یا نرم‌افزارهای موجود در بازار نمی‌توانند همانند یک فرد فکر کرده و متون را اصولی ترجمه کنند در نتیجه متون ترجمه شده توسط آن‌ها بی‌کیفیت می‌باشند. به همین علت ترجمه فوری باید توسط افرادی که حائز شرایط بوده و همچنین تجربه کافی دراین‌باره دارند صورت بگیرد.

سایت ترجمه فوری

امکان ترجمه فوری به چند زبان می‌باشد؟

یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که برخی افراد در کشور ما با آن روبرو هستند مسلط نبودن به زبان انگلیسی می‌باشد. این افراد نیازمند این می‌باشند که مقاله‌ها و نوشته‌هایشان به زبان‌های دیگر ترجمه شود. گاهی اوقات آن‌قدر وقت آن‌ها کم است که نیازمند ترجمه فوری می‌شوند. به عنوان مثال شما نیاز دارید که مقاله‌ای را به چند زبان ترجمه شود و این در حالی است که زمان شما بسیار محدود می‌باشد. شما می‌توانید با مشاوران ما، تماس برقرار کرده و از آن‌ها درباره نحوه و نوع ترجمه و همچنین اینکه ترجمه فوری به چه زبان‌هایی صورت می‌گیرد مشاوره بگیرید.

کیفیت ترجمه فوری

آیا یک ترجمه فوری دارای کیفیت است؟

ترجمه فوری برای افرادی مفید می‌باشد که در کمترین زمان ممکن بیشترین بازدهی را می‌خواهند داشته باشند. این افراد قصدشان از ترجمه‌های فوری و یا حتی به دست آوردن سریع امکانات، رسیدن به اهدافشان و یا حتی کیفیت‌های بالاتر و محبوب‌تری می‌باشد. به عنوان مثال ممکن است فردی کار با دستگاهی را بخواهد انجام دهد و راهنمای آن دستگاه در مورد کارایی و نحوه کار کردن آن به زبان انگلیسی یا به زبان دیگری باشد در این زمان آن فرد نیاز دارد که متن به‌سرعت ترجمه شود.

این امکان وجود دارد اگر متن خود را با یکی از ابزارهای ترجمه‌ای مورد ترجمه قرار دهید متن ترجمه شود، اما متنی که ترجمه می‌شود آشفته و پر از غلط می‌باشد و همچنین کلمات به معنی‌های دیگری ترجمه می‌شوند، بنابراین اطلاعاتی که در متن ترجمه شده شما قرار می‌گیرد با متنی که شما انتظار داشتید متفاوت است.

ترجمه فوری باکیفیت و مطلوب ترجمه‌ای است که توسط افراد معتبر و دقیق انجام می‌شود.

همان‌طور که در مطالب بالا بیان کردیم در سایت ترجمه آنلاین، ترجمه متون فوری توسط افراد متخصص صورت می‌گیرد که دارای تجربه کاری و تحصیلات عالی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا می‌باشند

ترجمه فوری

ترجمه فوری در چه زمینه‌هایی انجام می‌شود؟

زمانی که صحبت از ترجمه فوری می‌شود بعضی از افراد تصور می‌کنند که تنها این نوع ترجمه به متونی خاص مربوط می‌باشد درحالی‌که امکان دارد ترجمه فوری در زمینه‌های متفاوتی انجام شود. بسیاری از افراد در هنگام تماس با مشاوران سایت این سؤال را بیان می‌کنند که  ترجمه فوری در چه زمینه‌هایی انجام می‌شود آیا قابلیت این را دارد که در زمینه خاص و مقالات  تخصصی ترجمه انجام شود و همچنین ترجمه‌ای که انجام می‌شود از کیفیت بالایی برخوردار است یا خیر؟  باید گفت که ترجمه  در تمام زمینه‌های موجود انجام می‌شود و می‌توان در هر زمینه‌ای که مدنظرتان است ترجمه خود را انجام دهید.  

در برخی مواقع متون موردنظر شما بیش از چندین هزار کلمه است و اگر بخواهید خودتان این متون را ترجمه کنید چندین روز به طول بیانجامد و البته زمان زیادی برای انجام این کار نیز نداشته باشید، به همین علت بهترین کار ممکن این است که این کار را به افراد باتجربه بسپارید تا آن‌ها متون شما را در کمترین زمان ممکن و باکیفیتی عالی ترجمه کنند و به شما ارائه دهند.

افراد متخصص در سایت ترجمه آنلاین می‌توانند ترجمه فوری متون شما را در هر زمینه علمی، تحقیقاتی، تخصصی، غیرتخصصی، به عهده بگیرند و در کمترین زمان ممکن آن را چه از زبان انگلیسی به فارسی و چه از دیگر زبان‌ها ترجمه و به شما ارائه دهند.

مدت‌زمان بررسی ترجمه فوری متون و تحویل آن

همان‌طور که گفتیم ترجمه فوری ترجمه‌ای است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن باید به فرد تحویل داده شود. افرادی که نیاز به ترجمه فوری دارند زمان بررسی متون و همچنین زمان تحویل مدارک در اسرع وقت برایشان بسیار اهمیت دارد.

متخصصین ما متون شما را در عرض 15 الی 20 دقیقه بررسی کرده و سپس هزینه آن را به شما اعلام می‌کنند و پس از تأییدیه شما متن به مترجمی که بتواند متن را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهد ارجاع داده می‌شود.

متن ترجمه فوری

آیا ترجمه فوری که توسط چند نفر انجام می‌شود باکیفیت است؟

بعضی مواقع  که تعداد کلمات یک مقاله بسیار زیاد می‌باشد و زمان تحویل آن اندک است برای بعضی از  افراد که ترجمه متون خود را به ما می‌سپارند این سؤال پیش می‌آید که ترجمه فوری توسط چند نفر انجام می‌شود و ترجمه انجام شده از کیفیت بالایی برخوردار است یا خیر؟  باید گفت زمانی که فرد متنی را به ما برای ترجمه فوری ارائه می‌دهد اگر تعداد کلمات چندین هزار کلمه باشد و شما در عرض یک روز بخواهید آن متون ترجمه را  تحویل بگیرید، متن  توسط کارشناسان به قسمت‌های جداگانه تقسیم می‌شود و به افراد متفاوت متخصص واگذار می‌شود. در آخر توسط یک متخصص دیگر متن ویرایش می‌شود و به شما تحویل داده می‌شود. بنابراین این‌چنین ترجمه‌ها در سایت ما از کیفیت بسیار بالا و مطلوبی برخوردار خواهد بود.

چگونه یک متن ترجمه فوری را ترجمه می‌کنید؟

همان‌طور که در مطلب بالا بیان شد ترجمه فوری توسط افراد متخصص در سایت ترجمه آنلاین صورت می‌گیرد و اگر آن متون دارای کلمات بی‌شماری بود، متون بین چند کارشناس ترجمه تقسیم می‌شود و پس از بررسی اجمالی و ویرایش به شما ارائه می‌شود. مترجمانی که ما همکاری می‌کنند مترجمانی هستند که از سخت‌ترین  آزمون‌ها و همچنین بهترین سطح علمی برخوردار هستند.

 

***

ترجمه فوری نوعی از ترجمه‌ است که فراتر از حجم استاندارد ترجمه عادی می‌باشد. مترجمین، طبق استاندارد انجمن صنفی مترجمان می‌توانند در یک روز حدود 1000 کلمه ترجمه انجام دهند. اما در برخی مواقع شرایطی ایجاد می‌شود که نیاز است سفارش ترجمه‌ای سریع‌تر از حالت استاندارد ترجمه شود. بدین نوع سفارشات ترجمه فوری گفته می‌شود. در ترجمه فوری مترجمان 2000 کلمه ترجمه در روز انجام خواهند داد و به همین علت، در ترجمه‌های فوری، زمان سفارش ترجمه نصف می‌شود. ترجمه فوری در زمانی برابر با نیمی از زمان عادی صورت می‌گیرد.

یکی از خدمات ارزنده ترجمه آنلاین، ارائه خدمات ترجمه فوری است، ما برآنیم که زمان مترجمین را با زمان درخواستی شما هماهنگ سازیم!

راهکار ترجمه فوری توسط یک مترجم

مطمئناً اگر یک مترجم، سفارش ترجمه فوری را انجام دهد کیفیت کار آن به نسبت چند مترجم قابل‌قبول‌تر است، زیرا هم متون ترجمه‌شده دارای هماهنگی بیشتری بوده و هم اینکه ترجمه یکدست‌تر خواهد بود.

ترجمه آنلاین برای انجام ترجمه‌های فوری خود از مترجمین متخصص و مجرب بهره می‌برد، درواقع این مترجمین از برترین مترجم‌های ترجمه آنلاین می‌باشند که به دلیل تجربه بالا و تخصص کافی، می‌توانند ترجمه‌های فوری را باکیفیت عالی انجام دهند.

در ترجمه آنلاین ثبت سفارش ترجمه به‌صورت آنلاین و در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود، همچنین سفارشات ثبت‌شده به‌صورت فوری قیمت‌گذاری خواهد شد. ترجمه آنلاین به کاربران خود این اجازه را می‌دهد که در صورت نیاز به ترجمه فوری متون با دفتر رسمی ترجمه آنلاین تماس بگیرند، یا پیغام بگذارند و ما را از زمان کوتاه تحویل مدارک خود مطلع سازند.

با کمترین دردسر

فایل مورد نظر خود را پس از عضویت در بخش ثبت درخواست ارسال کنید و منتظر دریافت فایل ترجمه شده باشید . به همین سادگی

سریعترین زمان

اطمینان داشته باشید به دلیل عدم مراجعه حضوری و آماده به کار بودن تعداد زیادی از مترجمان حرفه ای و برنامه زمانبندی منظم وب سایت ترجمه آنلاین موجب خواهد شد در سریعترین زمان ممکن فرایند ترجمه مد نظر شما انجام شود.

حرفه ای ترین مترجم ها

از آنجا که ترجمه های انجام شده توسط مترجمان ، و فرایند های شروع به همکاری با آن ها با نظارت دقیقی توسط ناظران وب سایت ترجمه آنلاین انجام می شود پس می توانیم بگوییم حرفه ای ترین مترجم ها در اختیار شما خواهند بود.

کاملا آنلاین

شیوه ی کار وب سایت ترجمه آنلاین به گونه ای پیاده سازی شده تا شما با کمترین دردسر فرایند ترجمه مد نظرات را انجام دهید. تمام کارها به صورت آنلاین انجام خواهد شد، کافی است فایل مد نظر خود را پس از عضویت در سایت برای ما ارسال کنید.همین.

به مشاوره یا راهنمایی نیاز دارید؟