ترجمه ارزان

ثبت سفارش ترجمه
گروه ترجمه آنلاین حرفه ای ترین مرکز تخصصی ترجمه در ایران ارائه تمام خدمات به صورت کاملا آنلاین

امروزه به دلیل افزایش روز افزون دانشجویان بخصوص در مقاطع تحصیلات تکمیلی در کشور و به طبع ترجمه متون دانشجویی ارزان هم یکی از نیازهای آن‌ها می‌باشد. اکثر منابع مطالعاتی و تحقیقاتی دانشجویان، به زبان انگلیسی است.

برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی به‌جز متون درسی، پژوهش و تحقیق به زبان انگلیسی در قالب مقاله و یا پروپوزال لازم است. دانشجویان در مقاطع مختلف برای بالا بردن سطح علمی خود و بهره‌گیری از امتیازات مقالات و پژوهش‌ها، نیاز زیادی به مطالعه متون انگلیسی دارند. مخصوصاً مجلات معتبری مانند IEEE،ISI  و ISC که در بین دانشجویان و اساتید، محبوبیت بسیار زیادی دارند. به دلیل وجود مجلات انگلیسی در هر رشته‌ی تحصیلی دانشجویان و اساتید، نیاز به ترجمه انگلیسی به فارسی یا برعکس مقالات و کتاب‌ها دارند. ترجمه فارسی به انگلیسی زمانی اهمیت پیدا می‌کند که دانشجویان و یا اساتید، قصد چاپ مقاله‌ای در مجلات انگلیسی‌زبان دارند.

ترجمه ارزان

ترجمه‌های تخصصی متون در رشته‌های مختلف دانشگاهی، باید توسط متخصصین و یا دانشجویان آن رشته صورت پذیرد. در هر رشته تحصیلی اصطلاحات خاصی وجود دارد که تنها متخصصان آن رشته توانایی ترجمه آن متون را دارند و اگر مقالات، به صورت تحت‌اللفظی و توسط افراد غیرمتخصص در آن حیطه ترجمه شوند، معنی نامفهوم و یا غلطی به وجود می‌آید. کاملاً واضح است که اگر فردی مسلط به همه فنون ترجمه صحیح از نظر نگارشی و دستوری باشد، اما با اصطلاحات و کلمات خاص یک رشته آشنایی نداشته باشد، ترجمه دارای کیفیت مناسبی نخواهد بود. در ترجمه فارسی به انگلیسی هم این مسئله بسیار مهم و تأثیرگذار است.

کیفیت ترجمه ارزان

ترجمه ارزان، به هیچ عنوان به معنای بی‌کیفیت بودن مطالب نیست. در ترجمه ارزان، قسمت‌هایی از مقاله یا کتاب ترجمه می‌شود که مورد نیاز دانشجویان است. بنابراین همین موضوع باعث کاهش کلمات و در نتیجه باعث ارزان‌تر شدن هزینه ترجمه می‌شود.

با کمترین دردسر

فایل مورد نظر خود را پس از عضویت در بخش ثبت درخواست ارسال کنید و منتظر دریافت فایل ترجمه شده باشید . به همین سادگی

سریعترین زمان

اطمینان داشته باشید به دلیل عدم مراجعه حضوری و آماده به کار بودن تعداد زیادی از مترجمان حرفه ای و برنامه زمانبندی منظم وب سایت ترجمه آنلاین موجب خواهد شد در سریعترین زمان ممکن فرایند ترجمه مد نظر شما انجام شود.

حرفه ای ترین مترجم ها

از آنجا که ترجمه های انجام شده توسط مترجمان ، و فرایند های شروع به همکاری با آن ها با نظارت دقیقی توسط ناظران وب سایت ترجمه آنلاین انجام می شود پس می توانیم بگوییم حرفه ای ترین مترجم ها در اختیار شما خواهند بود.

کاملا آنلاین

شیوه ی کار وب سایت ترجمه آنلاین به گونه ای پیاده سازی شده تا شما با کمترین دردسر فرایند ترجمه مد نظرات را انجام دهید. تمام کارها به صورت آنلاین انجام خواهد شد، کافی است فایل مد نظر خود را پس از عضویت در سایت برای ما ارسال کنید.همین.

به مشاوره یا راهنمایی نیاز دارید؟