ترجمه آنلاین

ویرایش تخصصی متن

از ترجمه قبلی خود ناراضی هستید؟ به صورت تخصصی ویرایش می گردد

محاسبه سریع قیمت ترجمه

ارسال فایل

ویرایش تخصصی متن

دوشنبه 21 اسفند 1396      نویسنده : مدیر سایت     بازدید: 1798    
همکاران شما و همه افرادی که با آن ها در ارتباط هستید، زبان بومی خود را بسیار خوب بلدند و به خطاهای موجود در متن شما، بسیار توجه خواهند کرد. آیا می خواهید وجود یک خطای ساده در متن شما، سبب شود کسب  وکارتان کمتر از یک کسب وکار حرفه ای به نظر برسد و یا فردی غیر حرفه ای حساب شوید؟
 
ویرایش تخصصی ترجمه

متنی که منتشر می کنید، چه در سایت باشد، چه در قالب ایمیل ارسال شود و چه به عنوان مقاله در ژورنال  ها و همایش  ها ارائه شود، نشان دهنده  شما و کیفیت کار شماست. شما در عمل، در پشت متنی که منتشر کرده اید قرار می گیرید و به واسطه ی متن تان، قضاوت می شوید. به بیان دیگر، افراد برای شناسایی کار و خدمت شما، به متنی که نوشته اید توجه می کنند. شما باید از کیفیت و درستی تمام قسمت های متن خود اطمینان داشته باشید. متن شما، چه متنی ترجمه شده باشد و چه خودتان آن را نوشته باشید، باید توسط فردی ماهر بازنگری و ویرایش گردد. این کار، کار شخصی است که چشمانی تیز بین دارد و سال ها در زمینه زبان مورد نظر شما، تجربه کسب کرده است. ما با افتخار می گوییم که این دقیقا همان کاری است که ما در گروه تخصصی ترجمه آنلاین برای شما انجام می دهیم. ویرایش تخصصی متن یکی از خدمات پراستفاده و محبوب ماست.

اشتباه همیشه ممکن است رخ دهد. حتی ممکن است افرادی که همیشه مراقب و با دقت هستند از تصادف، خراب شدن اطلاعات و حوادث ساده در امان نمانند. حتما تاکنون اشتباهات مختلفی را در متون منتشر شده دیده اید! اشتباهاتی که می توانستند دیده شوند و به صورت ارزان و فوری اصلاح شوند؛ البته تنها در صورتی که از متخصص ویرایش تخصصی استفاده می شد.


از کجا می توانیم متخصصان ویرایش تخصصی را پیدا کنیم؟ از کجا بدانیم که این افراد می توانند کارهایی با حجم بالا را به سرعت و با دقت به پایان برسانند؟
 
ویرایش تخصصی متن

ما در ترجمه آنلاین سرویس های مختلفی را ارائه می کنیم. برخی از این سرویس ها، سرویس ترجمه متن و  ویرایش تخصصی ترجمه است. کار شما هر چه که باشد، ما قادر به انجام آن هستیم. ما هم تجربه داریم، هم کارکنان ماهر و هم منابع لازم تا کار شما را فوری، به صرفه و با دقت انجام دهیم. ویرایش تخصصی متن خود را به گروه ما بسپارید و شب را راحت بخوابید. ما کلمات را می دانیم. آن هم نه به یک زبان، بلکه به بسیاری از زبان های زنده دنیا. محال است که یک اشتباه از دید ما بگذرد. چه این اشتباه به نحوه ی نوشته شدن کلمات مرتبط باشد و چه به یک اصطلاح در یک گویش خاص مربوط شود. ما متن شما نه یک بار، بلکه چند بار بررسی می کنیم تا مطمئن شویم که به بهترین حالت نوشته شده است. برای اطلاعات بیشتر راجع به خدمت ویرایش متن ما، مطالبی که در ادامه آمده است را مطالعه کنید.
 

متن را جدی بگیرید!


کلماتی که شما در معرفی خود، کسب وکار یا خدمتتان استفاده می کنید، شما و کسب وکارتان را معرفی می دهد. مخصوصا در دنیای امروزه که آشنایی مردم با شما، عموما به واسطه اینترنت و از راه دور صورت می گیرد. ثابت شده است که درصد زیادی از مردم در نوشتن متن به زبان بومی خود نیز، بسیار اشتباه می کنند. شاید شما نیز جزء این دسته از افراد باشید. برخی اشتباهات، مانند ایراد نگارشی بسیار رایج هستند. برخی دیگر از خطاها نشان دهنده ی کمبود اطلاعات نویسنده متن است. حتما دیده اید که این اشتباهات چطور در رسانه های اجتماعی دست به دست می شوند. این دست به دست شدن، موجی از نقد و نکوهش به دنبال دارد و در ذهن مردم نسبت به شما، سازمان و یا کسب وکارتان، اثری بد می گذارد. برای جلوگیری از این اثر منفی، نگارش تخصصی متن خود را به گروه ترجمه آنلاین بسپارید. ما همواره برای کمک به شما و اطمینان خاطر دادن به شما آماده ایم. گروه ما با اصول و قواعد نگارش متن، بازنگری متن و ویراستاری متن کاملا آشنا هستند.

 از جمله خدمات ما در بخش ویرایش متن، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 ویرایش تخصصی برای متن کتاب، مقاله، پایان نامه، تحقیق، دستنویس و ... ، ویراستاری ترجمه، ویراستاری متن کتاب، مقاله، پایان نامه، تحقیق، دستنویس و ... ، بازنگری ترجمه، بازنگری متن کتاب، مقاله، پایان نامه، تحقیق، دستنویس و خدمات مشابه.

ویرایش متن انگلیسی


گروه ترجمه آنلاین با توجه به نیاز کاربران، سرویس تخصصی ویرایش متن انگلیسی را ارائه می دهد. در راستای ارائه این سرویس، مترجمین مجرب و حتی ویراستارهایی ماهر و با سرعت بالا را به دارالترجمه جذب کرده ایم. 
 
ویرایش تخصصی

ممکن است این سوال برای شما مطرح شود که چرا متن انگلیسی به ویرایش نیاز دارد؟ برخی از متون انگلیسی، که توسط افراد کم تجربه از فارسی به انگلیسی ترجمه می شوند، مشکلاتی نظیر: مشکلات گرامری، دستوری و معنایی دارند. بنابراین نیاز است که این متون، مورد بازبینی و ویرایش قرار گیرند. ویرایش و ویراستاری متن انگلیسی توسط مترجمین بخش فارسی به انگلیسی انجام می شود. در این راستا نیاز است که شما، هم فایل مبدا (به فارسی) و هم فایل ترجمه شده قبلی (به انگلیسی) را برای ما ارسال نمایید تا کارها با هم مطابقت داده شوند و سپس ویرایش گردند.

ویرایش متن فارسی


ویرایش متن فارسی زمانی مورد نیاز قرار می گیرد که متن توسط فردی فاقد تجربه، از انگلیسی به فارسی ترجمه شود. در این صورت متن ترجمه شده دارای مشکلات گرامری، دستوری و معنایی خواهد بود. ویرایش متن فارسی توسط مترجمین بخش انگلیسی به فارسی انجام می شود. از آنجا که ویرایش متن فارسی از ویرایش متن انگلیسی راحت تر است، این نوع ویرایش با سرعت بیشتری قابل انجام است. در نظر داشته باشید که در ویرایش ترجمه انگلیسی به فارسی، ارسال هر دو متن (متن مبدا انگلیسی، برای ترجمه و ترجمه فارسی اولیه از متن) ضروری است.

قیمت ویرایش تخصصی ترجمه متن


قیمت ویرایش متن در هر دو بخش ویرایش متن فارسی و ویرایش متن انگلیسی، 60 درصد کل هزینه ترجمه است. قیمت های در نظر گرفته شده در سایت ما کاملا مناسب و به صرفه است. کارهای ما تضمین شده نیز هستند. ما می خواهیم به شما کمک کنیم. بنابراین مطمئن باشید تا شما از کار ما راضی نباشید، تا آنجا ویرایش را تغییر می دهیم که مطابق با خواسته شما و استاندارد ها شود.

کیفیت ویرایش تخصصی متن


از آنجا که مشتریان صرفا جهت افزایش کیفیت متن ترجمه شده، خواستار سرویس ویرایش تخصصی ترجمه می باشند، گروه ترجمه آنلاین متون ارسال شده جهت ویرایش را به بهترین متخصص در زمینه بازنگری ترجمه و ویراستاری ترجمه واگذار می کند. در نتیجه متون پس از ویرایش، بالاترین کیفیت را خواهند داشت. تعداد دارالترجمه هایی که قادر باشند مشابه کار ما را، یعنی ویرایش تخصصی متن را با کیفیت، سریع و در عین حال ارزان، انجام دهند کم است. این حقیقت را مشتریان دائمی ما به شما خواهند گفت. اگر شما به دنبال ترجمه و سرویس های ترجمه (شامل ویراستاری ترجمه، بازنگری ترجمه) هستید با ما تماس بگیرید. ما شما را راهنمایی خواهیم کرد تا به خواسته ی خود برسید.

آیا به ویرایش متن علاقه دارید؟


شما نیازی نیست یک مترجم حرفه ای باشید تا بتوانید کار ویرایش متن را به عهده بگیرید. اگر به ویرایش متن و خدمات مشابه علاقه دارید، خوشحال می شویم همکار ما باشید. تنها کافی است اصول و قواعد ویرایش متن را یاد بگیرید و زمینه های تخصصی خود را در ترجمه با ما در میان بگذارید. برای اطلاع بیشتر راجع به نحوه همکاری با ما، لطفا بخش ثبت نام مترجم را تکمیل نمایید و برای مدیریت پیام ارسال کنید که تمایل دارید در بخش ویرایش متن و خدمات مشابه فعالیت نمایید.

نظرسنجی