ترجمه آنلاین

خلاصه نویسی متن

اصل مطلب را با پرداخت هزینه کمتر دریافت نمایید

محاسبه سریع قیمت ترجمه

ارسال فایل

خلاصه نویسی متن

دوشنبه 21 اسفند 1396      نویسنده : مدیر سایت     بازدید: 6129    
خلاصه  نویسی متن و ترجمه از دو جهت به شما سود می رساند. یکی از جهت صرفه جویی در زمان و دیگری از جنبه کاهش هزینه ترجمه. 

ترجمه خلاصه نویسی

صرفه جویی در زمان


معمولا خلاصه  نویسی ترجمه از آن جهت برای افراد (از جمله برای دانشجویان و اساتید) اهمیت پیدا می کند که این افراد دارای محدودیت زمانی هستند و زمان کافی برای مطالعه تمام کتاب ها و مقالات خود را ندارند. به همین دلیل است که نیاز می بینند تا متون خود را به فردی دیگر بسپارند تا آن شخص متون آنها را مطالعه کند و آنطور که این افراد می خواهند، نکات مهم و کلیدی و ایده متون را به آنها برساند. این کار بهتر است به افرادی که در زمینه ترجمه و خلاصه نویسی تخصص دارند سپرده شود. متخصص خلاصه سازی متن و ترجمه پس از درک کامل آن، متن را در زمانی کوتاه خلاصه  نویسی می کند و خلاصه را به صورت تایپ شده در اختیار شما قرار می دهد.


کاهش هزینه ترجمه با خلاصه نویسی


از جهت دیگر خلاصه  نویسی برای آن دسته از افرادی موثر است که هدفشان کاهش هزینه است. ما در سایت ترجمه  آنلاین سه کیفیت ترجمه داریم. پلن طلایی، پلن نقره ای و پلن برنزی. پلن طلایی تخصصی ترین و گران ترین نوع ترجمه است. پلن نقره ای نیز نیمه تخصصی و با کیفیت است و پلن برنزی، دارای کیفیت عمومی مناسب و ارزان ترین نوع ترجمه می باشد. 

بنابراین برای آنکه ترجمه ای بسیار ارزان و در عین حال با کیفیت داشته باشید، می توانید ارزان ترین پلن ترجمه که همان ترجمه برنزی است را انتخاب کنید و همچنین از ما بخواهید تا تنها خلاصه ی متن شما را برایتان فراهم کنیم. در این حالت سفارش ترجمه متن شما باز هم ارزان تر خواهد شد و سریع تر نیز به دست شما خواهد رسید. 

خدمات خلاصه  نویسی متن در گروه ترجمه آنلاین شامل ترجمه و خلاصه  سازی متون زبان های مختلف می شود.

خلاصه نویسی  و ترجمه متن انگلیسی


مشتریان ما سایت ترجمه آنلاین را به عنوان بهترین سایت خلاصه سازی متن انگلیسی می دانند. ما این رتبه را از حمایت و رضایت شما مشتریان عزیز به دست آورده ایم. ما برای جلب رضایت شما، آن دسته از مترجمینی را برای خلاصه  نویسی و ترجمه انتخاب کردیم که علاوه بر اینکه تسلط بالایی بر زبان انگلیسی دارند، هم با زمینه های مختلف آشنایی داشته باشند (توجه داشته باشید که متخصص خلاصه سازی متن، همان مترجم متخصص است که در همان موضوعاتی که به ترجمه می پردازد، خلاصه  نویسی را نیز انجام می دهد) و هم از چگونگی خلاصه نویسی و قواعد آن اطلاع داشته باشند. 

برای اینکه مترجم قادر باشد به طور کاملا صحیح متن سفارش شده توسط شما را خلاصه کند، چندبار متن شما را می خواند. در همین حین فهرستی از نکات کلیدی متن را که باید حتما ذکر شوند، یادداشت می کند. همچنین نحوه ی آغاز متن و نحوه ی پایان و نتیجه گیری متن را نیز در نظر می گیرد. سپس متن را از ابتدا تکه تکه می-خواند و با توجه به نکات کلیدی که باید ذکر کند، جملات گفته شده توسط نویسنده متن را خلاصه می کند و به زبان خود می نویسند. در نهایت خلاصه ی نوشته شده را بازخوانی می کند و در صورت نیاز به اصلاح آن می-پردازد. به این فرایند خلاصه  کردن متن یا ترجمه خلاصه نویسی شده گفته می شود.

خلاصه  نویسی متن فارسی


از آنجا که متخصصان ما فارسی زبان هستند، خلاصه  نویسی متن فارسی برای آنها ساده تر است. به همین دلیل هم فرایند خلاصه کردن متن سریع تر پیش خواهد رفت و هم هزینه کمتری به نسبت خلاصه کردن متن انگلیسی پرداخت می کنید. 

قیمت خلاصه نویسی متن


قیمت خلاصه کردن متن، نسبت به ترجمه کل متن کمتر است. برای مثال، خلاصه نویسی متن و ترجمه انگلیسی 75 درصد هزینه ترجمه کل متن است. برای اطلاع از قیمت دقیق خلاصه نویسی متن فارسی و خلاصه نویسی متن انگلیسی با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما ابتدا سفارش شما بر اساس تعداد کلمات آن، زمان تحویل مورد نظر شما، پلن ترجمه انتخاب شده بررسی می کنند و هزینه را در قالب فاکتور به شما اعلام می کنند. مطمئن باشید ما به صرفه ترین قیمت ها را به شما پیشنهاد خواهیم داد. 

کیفیت خلاصه نویسی متن


لازم به ذکر است که سرویس خلاصه نویسی متن توسط مترجمینی انجام می شود که بر موضوع متن شما تسلط داشته باشند و همچنین از فن خلاصه نویسی نیز آگاه باشند، تا ترجمه ارائه شده از کیفیت بالایی برخوردار باشد. همچنین مترجمان ما نویسندگان خبره ای نیز هستند بنابراین متنی بسیار شیوا و روان، حاوی تمام نکات کلیدی متن در اختیار شما می گذارند.
خدمات ما در بخش خلاصه نویسی شامل موارد زیر می شود:

خلاصه  نویسی متن، خلاصه  نویسی کتاب، خلاصه  نویسی مقاله، خلاصه  نویسی پایان نامه، خلاصه  نویسی تحقیق، خلاصه  نویسی دست نویس، ترجمه خلاصه  نویسی و هر نوع خلاصه  نویسی هر نوع متن دیگری که شما نیاز داشته باشید. همین حالا سفارش ترجمه خلاصه نویسی خود را برای ما ارسال کنید.

تفاوت خلاصه  نویسی و ترجمه


سفارش خلاصه  نویسی با سفارش ترجمه متفاوت است. در خلاصه  نویسی کافیست مترجم متن را تکه تکه مطالعه کند و تنها نکات مهمی را که نویسنده متن قصد داشته بیان کند، بنویسد. به طوری که خواننده ایده کلی متن را متوجه شود. بنابراین متن خلاصه نویسی شده از متن ترجمه کوتاه تر است. مترجمان ما زبده هستند و تنها با یکی دوبار خواندن متن می توانند به سرعت متن شما را خلاصه کنند. به همین دلیل است که خلاصه کردن متن از ترجمه متن سریع تر است. 

نمونه ترجمه خلاصه نویسی شده

صرفه جویی در زمان و هزینه شما، از اهداف ماست! شما کافیست متن خود را برای ما ارسال کنید و ترجمه خلاصه نویسی شده خود را به صورت فوری، ارزان و با کیفیت، تحویل بگیرید.

ترجمه آنلاین مهرشاد برازنده     mehrshad7sarvi

در ایران باستان شیوه حکومت پادشاهی بود شاهان در ابتدای سلطنت در حضور بزرگان کشور تاج گذاری میکردند کاخ بر تخت مینشستندشاه قدرت مطلق داشت وهمه باید از او فرمان میبردن
11/2/1399
ترجمه آنلاین سارا براتیان     Library83@gmail.com

سلام من ۶ صفحه از کتابمو که به زبان انگلیسی هست میخوام خلاصه کنم هزینه ی خلاصه کردنش چقدر میشه؟
12/2/1399

نظرسنجی