ترجمه آنلاین

ترجمه ادرای و بازرگانی

ترجمه اسناد، قرداد و نامه های اداری در سریع ترین زمان ممکن

محاسبه سریع قیمت ترجمه

ارسال فایل

ترجمه ادرای و بازرگانی

یکشنبه 20 اسفند 1396      نویسنده : مدیر سایت     بازدید: 1909    
کار شما آینده شماست.
 
ترجمه اداری

افراد، فرهنگ  کشورها، زبان  رایج کشورها و خیلی چیزهای دیگر در جهان و بین ملت ها متفاوت است. برای ارتباط کاری با دیگر کشورها و توسعه کسب وکارتان به چه نیاز دارید؟ یکی از نیازهای شما ترجمه نامه  های اداری و یا قرارداد هایی است که باید به کشور دیگری ارسال کنید. آیا تا به حال، توانسته اید یک نامه اداری یا قرارداد اداری را به تنهایی به زبان انگلیسی یا فارسی بنویسید؟ برای اینکار چقدر زمان گذاشته اید؟ آیا تلاش شما نتیجه داده است؟ آیا قرارداد شما بسته شده است؟


چگونه می توانم یک نامه اداری یا ترجمه اداری خوب بنویسم؟

 
حتما تا به حال شده که یک جمله انگلیسی را بخوانید، تمام کلمات آن را بدانید اما مفهوم آن جمله را در متن متوجه نشوید!! دلیل آن است که این جمله یک "اصطلاح" بوده است. این اصطلاح در فرهنگ زبان اصلی، مفهوم خاصی دارد. اگر دقیقا همان کلمات موجود در جمله را به زبان مقصد ترجمه کنید، معنی خاص آن به خواننده منتقل نمی شود؛ خواننده تنها حس می کند که یک جمله ی بی ربط را در وسط متن قرار داده اید. این نوع جملات اصطلاحی، در ترجمه های مهم (مانند ترجمه اداری) اهمیت زیادی دارند. اگرچه ممکن است اهمیت این جمله ی خاص، در یک متن بلند و طولانی خیلی مهم نباشد (چون به هر حال می توانید معنی جمله را به صورت ضمنی به خواننده منتقل کنید) اما اگر این متن، یک متن مهم و حساس باشد، مثل یک متن اداری، نمی توانید هیچ جمله ای از آن را جا بیاندازید. باید تمامی مفاهیم را کامل و دقیق بیان کنید. 

در نامه های اداری نحوه نگارش جملات بسیار بسیار مهم است. شخصی می تواند یک ترجمه اداری خوب بنویسد که از اصول نگارش کاملا آگاه باشد. چارچوب نامه های اداری و بازرگانی مشخص است. شما باید هم این چارچوب را بدانید و هم از جملات ادبی مناسب در ترجمه استفاده کنید. وجود هر گونه اشتباه در متن ترجمه اداری، تاثیر بسیار منفی بر خواننده می گذارد و ممکن است قراردادتان فسخ شود، مشتری را از دست بدهید و از نظر مالی آسیب ببینید. موفقیت شما در کسب وکارتان به همین نامه های اداری وابسته است. برای اجتناب از هر گونه اشتباه در روند نامه نویسی و ترجمه نامه اداری، کار خود را به یک متخصص ترجمه اداری بسپارید و با خیال راحت بر دیگر کارهای خود تمرکز کنید.

خدمات ترجمه آنلاین در زمینه امور اداری


ما در گروه ترجمه آنلاین، با همکاری جمع کثیری از مترجمین سرشناس و دانشگاهی آشنا با امور اداری، اقتصاد و بازرگانی اقدام به ترجمه متون اداری و بازرگانی کرده ایم. ما درک می کنیم که برخی از اسناد و مدارک اداره و سازمان شما نیازمند دانشی است که مختص صنعت شما باشد. به بیان دیگر، ما می دانیم درک عمومی از زبان  مورد نظر شما (زبان مبدا و مقصد) کافی نیست. برای اطمینان از اینکه هم زبان و هم اصطلاحات مختص صنعت شما صحیح استفاده شده است، به یک مترجم حرفه ای نیاز دارید که در زمینه صنعت شما، متخصص نیز باشد. گروه ما مترجمان ماهری دارد که هر کدام در یک زمینه ی خاص تجربه، مهارت و تخصص دارند. در پروژه هایی که نیاز به درک کامل موضوع باشد، از این متخصصان استفاده می شود.

گروه ترجمه آنلاین مفتخر است که تا به امروز، به بسیاری از موسسات و سازمان های دولتی یا بخش های خصوصی خدمات ترجمه اداری را ارائه کرده است. واحدهای آموزشی و پژوهشی، سازمان ها و موسسات همیشه به ترجمه ی منابع اصلی، برای استفاده در سازمان خود نیازمندند. ترجمه آنلاین همواره آماده است که طی یک قرارداد یا به صورت پروژه ای این منابع را به صورت تضمین شده و با کیفیت عالی، در قالب ترجمه اداری و بازرگانی برای شما ترجمه و تدوین نماید. ما جملات استفاده شده در نامه اداری و متن های مشابه را چنان شیوا و تاثیرگذار می نویسیم که خواننده به متن شما جذب شود. گروه ترجمه ما، خدمات خود را آنلاین و به صورت فوری و تخصصی به شما ارائه می دهد.

همکاری با شما


بسیاری از کسب وکارها ترجیح می دهند که ترجمه اسناد آنها توسط موسسه هایی انجام شود که ورودی ها و خروجی های آن صنعتِ خاص را می دانند. به کار بردن اصطلاحات مختص هر صنعت، بسیار مهم و حیاتی است. کار شما چه در صنعت نرم افزار باشد، چه در صنعت توریست و چه در زمینه تولیدات، سرویس های ترجمه سند در سایت ترجمه آنلاین همواره آماده هستند و به شما کمک می رسانند تا به تمام نیازهای خود و شرکت خود برسید. 

مرکز ترجمه آنلاین آمادگی خود برای همکاری با شرکت ها، سازمان ها و مؤسسات دولتی و خصوصی، در زمینه-های ترجمه اداری، نگارش نامه های اداری به زبان های مختلف، ترجمه و پیاده سازی فیلم های آموزشی و نرم افزارهای چندرسانه ای، ترجمه و محلی سازی نرم افزار و همچنین برقراری ارتباطات بین المللی به نمایندگی از مشتری اعلام می دارد.

سرعت در ارائه ترجمه اداری و بازرگانی


از جمله مزایای استفاده از خدمات مکاتبات بازرگانی ترجمه آنلاین، سرعت بسیار بالا در ارائه خدمات در ساعات مختلف شبانه روز می باشد. به عنوان مثال، برای نامه های کوتاه در حد یک صفحه در مکاتبات فوری اداری و بازرگانی، فاصله بین دریافت متن خام (انگلیسی یا فارسی) و ترجمه آن به زبان مقصد (فارسی یا انگلیسی) در حدود 8 ساعت می باشد. یعنی در خدمات ترجمه آنلاین، با حذف فرآیند پرداخت و تائید پرداخت (در حالت فوری)، مترجمین خبره ی ترجمه آنلاین متنِ خام شما را دریافت نموده و ظرف 6-8 ساعت ترجمه، نامه بازرگانی یا اداری شما را به صورت تایپ شده به شما تحویل می دهند.


انواع ترجمه اداری و بازرگانی


ترجمه اداری نامه نگاری ها و مکاتبات بازرگانی بین المللی
ترجمه اداری اسناد دولتی 
ترجمه مدارک مالی
ترجمه متون حقوقی
ترجمه اسناد مناقصه
ترجمه اداری دستور العمل ها، گزارش ها و استانداردها
ترجمه های اداری نظیر فایل های صوتی و تصویری
ترجمه رزومه کاری 
ترجمه مدارک تحصیلی

اگر ترجمه  اسناد و ترجمه اداری شما کیفیت خوبی داشته باشد، هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد. طرف قرارداد شما، منظور شما را کامل خواهد فهمید و به شما اعتماد خواهد کرد. کار شما آینده شماست. بیاید با هم آن را چندزبانه کنیم.

نظرسنجی