ترجمه آنلاین

ترجمه ادرای و بازرگانی

ترجمه اسناد، قرداد و نامه های اداری در سریع ترین زمان ممکن

محاسبه سریع قیمت ترجمه

ارسال فایل

ترجمه ادرای و بازرگانی

یکشنبه 20 اسفند 1396      نویسنده : مدیر سایت     بازدید: 185    
ترجمه آنلاین با همکاری جمع کثیری از مترجمین سرشناس و دانشگاهی آشنا با امور اداری، اقتصاد و بازرگانی اقدام به ترجمه متون اداری و بازرگانی می کند، که به صورت فوری و تخصصی به ادارات ارائه می گردد. ترجمه ادرای و بازرگانی بیشتر باعث شفاف سازی و تسهیل در امور اداری و مبادلات تجاری کشور عزیزمان ایران شده است.

کیفیت ترجمه اداری و بازرگانی


ترجمه آنلاین مفتخر است که تا کنون به بسیاری از موسسات و سازمان های دولتی یا بخش های خصوصی خدمات ترجمه اداری را ارائه کرده است. واحدهای آموزشی و پژوهشی، سازمان ها و موسسات همیشه به ترجمه ی منابع اصلی، برای استفاده در سازمان خود نیازمندند. ترجمه آنلاین آماده است که طی قرارداد یا به صورت پروژه ای این منابع را به صورت تضمین شده و با کیفیت عالی در قالب ترجمه اداری و بازرگانی ترجمه و تدوین نماید.

مرکز ترجمه آنلاین آمادگی خود برای همکاری با شرکت ها، سازمان ها، و مؤسسات دولتی و خصوصی را در زمینه های ترجمه، نگارش نامه های اداری به زبان های مختلف، ترجمه و پیاده سازی فیلم های آموزشی و نرم افزارهای چندرسانه ای، ترجمه و محلی سازی نرم افزار، و برقراری ارتباطات بین المللی به نمایندگی از مشتری اعلام می دارد.

سرعت در ارائه ترجمه اداری و بازرگانی


از جمله مزایای استفاده از خدمات مکاتبات بازرگانی ترجمه آنلاین، سرعت بسیار بالا در ارائه خدمات در ساعات مختلف شبانه روز می باشد.

به عنوان مثال، در مکاتبات فوری اداری و بازرگانی، فاصله بین دریافت متن خام (انگلیسی یا فارسی) و ترجمه آن به زبان مقصد (انگلیسی یا فارسی) برای نامه های کوتاه در حد یک صفحه، در حدود 4 ساعت می باشد. یعنی در خدمات ترجمه آنلاین، با حذف فرآیند پرداخت و تائید پرداخت، در حالت فوری، مترجمین خبره ترجمه آنلاین، متن خام شما را دریافت نموده و ظرف 4 ساعت ترجمه، نامه بازرگانی یا اداری شما را به صورت تایپ شده تحویل می دهند.

انواع ترجمه اداری و بازرگانی


  1. ترجمه اداری نامه نگاریها و مکاتبات بازرگانی بین المللی
  2. ترجمه اداری اسناد دولتی و مدارک مالی
  3. ترجمه متون حقوقی
  4. ترجمه اسناد مناقصه
  5. ترجمه اداری دستور العمل ها ، گزارش ها، استاندارد ها
  6. ترجمه های اداری نظیر فایلهای صوتی و تصویری

نظرسنجی