ترجمه آنلاین

مترجمین

رعایت حقوق مترجمین و تامین امنیت کاری

محاسبه سریع قیمت ترجمه

ارسال فایل

مترجمین

دوشنبه 14 دی 1394      نویسنده : مدیر سایت     بازدید: 2184    
ترجمه آنلاین از اوایل سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را آغاز کرده و تا کنون با تعداد بسیاری از مترجمین کار کرده و بهترین مترجم های فارسی و انگلیسی را جذب نموده است. این دارالترجمه پشتیبان و حامی حقوقی و مادی تمامی مترجمین مورد تایید خود می باشد و همکاری تعداد کثیر مترجمان با ترجمه آنلاین، نشان دهنده حسن نیت ترجمه آنلاین در تامین امنیت کاری مترجمین و سفارش کاری پیوسته در هر دو بخش ترجمه انگلیسی و ترجمه فارسی می باشد.

جهت شروع فعالیت با ترجمه آنلاین روی متن بالا کلیک نمایید.

حقوق مترجمین


بررسی راندمان کاری مترجم ها، امتیاز دهی به مترجمین، بررسی کیفیت ترجمه های تحویلی، تایین حق الزحمه و … از جمله مواردی است که در ترجمه آنلاین مورد رسیدگی قرار می گیرند. مترجم برتر در آخر هر ماه شناسایی شده و با گرفتن پاداش تشویق می شود. مرکز ترجمه آنلاین همواره از ترافیک کاری بالایی برخوردار است و به مترجمینی که از راندمان کاری مناسب با نیاز بازار ترجمه برخوردار هستند و مسئولیت پذیری بالایی دارند، به صورت مداوم، سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی ارائه می نماید.

مترجم هایی که در مرکز ترجمه آنلاین به صورت مداوم فعالیت می نمایند و مورد تایید دارالترجمه هستند، این اطمینان را دارند که در هر دارالترجمه ای توانایی فعالیت مداوم را خواهند داشت و این موضوع باعث می شود تعداد سفارش های ارسالی برای این دسته از مترجمین تا حدی باشد که مترجم درخواست تایم استراحت نماید و مترجمی که اولویت های پایین قرار بگیرد و سفارش پایین دریافت کند، بایستی در فعالیت خود تجدید نظر نماید، زیرا هدف جلب رضایت مشتری است و مترجمینی که توانایی جلب رضایت خواننده متن انگلیسی یا فارسی را نداشته باشند، به عنوان مترجم فعال شناخته نخواهند شد و فعالیت با ایشان قطع می گردد.

خصوصیات مترجمین دارالترجمه


  1. مترجم هایی با تسلط بالا به زبان انگلیسی و ادبیات فارسی و انگلیسی
  2. ارائه ترجمه ای معتبر و تخصصی
  3. امانت داری، مسئولیت پذیری و مدیریت زمان در ترجمه ها

نظرسنجی