ترجمه آنلاین

ترجمه وب سایت

با ترجمه آنلاین به راحتی سایت خود را دو زبانه کنید و مخاطبین بیشتری را جذب کنید

محاسبه سریع قیمت ترجمه

ارسال فایل

ترجمه وب سایت

یکشنبه 20 اسفند 1396      نویسنده : مدیر سایت     بازدید: 4283    
اینترنت دروازه ورود شما به بازار است. شما تاکنون چه تعداد مشتری بالقوه را از دست داده اید، تنها به این دلیل که این مشتری به زبان شما صحبت نمی کرده است؟

ترجمه وب سایت

 گروه ترجمه آنلاین با داشتن کادری متخصص از مترجمین و بازرسین می تواند وب سایت شما را به هر زبانی که بخواهید، ترجمه کند تا شما بتوانید پیغام خود را به همه ی مردم دنیا برسانید.


بهترین راه برای نشان دادن محصولات و یا خدماتتان آن است که علاوه بر توضیح آنها به مشتری به صورت حضوری، وب سایت خود را نیز به آنها معرفی کنید تا آنها بتوانند به صورت بصری نیز با شما و خدمات و محصولاتتان آشنا شوند. یک حقیقت ساده وجود دارد. مردم معمولا در صورتی در صفحه سایت شما می مانند و به علاوه در صورتی دکمه "سفارش" را می زنند که توضیحات وب سایت را به زبان خودشان ببیند.
ما سایت شما را با دقت و فوری، به هر زبانی که بخواهید، ترجمه می کنیم. مهم نیست که متن سایت شما در چه قالبی ذخیره شده باشد. قالب هر چه که باشد (XML،CSV، HTML و غیره) مترجمین ما توان ترجمه ی آن را دارند. شما کافیست فایل را در اختیار ما بگذارید. آنها به سادگی تگ ها را کنار می گذارند و با نگه داشتن فرمت متن اصلی، ترجمه وب  سایت را برای شما انجام می دهند.

ما در تلاشیم تا خدمات ترجمه برای شرکت شما را چنان ساده و راحت کنیم که هیچ دغدغه ای در این زمینه نداشته باشید و متوجه نشوید سفارش ترجمه وب  سایت شما به چه سرعتی پایان یافته است.

ترجمه وب سایت فارسی به انگلیسی


شما هزینه زیادی را پرداخت می کنید تا مهندسین نرم افزار برای شما وب سایتی جذاب، کارآمد و با سرعت بالا ایجاد کنند. هدف شما از این وب سایت معرفی خود، شرکت، محصول و خدماتتان است. در صورتی که وب سایت شما تنها به زبان فارسی باشد، فقط هموطنان فارسی زبان می توانند از آن استفاده کنند و با شما و شرکت شما آشنا شوند. در این حالت شما بهره ی کافی از وب  سایت خود نخواهید برد و نمی توانید مانند سایر سایت های پردرآمد به خوبی از آن کسب درآمد کنید. می دانید چرا؟ تنها به این دلیل که سایت شما تک زبانه (تنها به زبان فارسی) است. اگر به سایت های پردرآمد توجه کرده باشید، متوجه می شوید که این وب سایت ها چند زبانه هستند. به این معنی که کاربر سایت می تواند محتواهای سایت را علاوه بر زبان فارسی، حداقل به زبان انگلیسی نیز ببیند. به چنین سایتی، سایت دو زبانه گفته می شود. هرچه وب سایت شما تعداد زبان های بیشتری را داشته باشد، کاربران بیشتری را به خود جذب می کند؛ چون عموما هر فرد ترجیح می دهد محتوای سایت را به زبان خود ببیند. بنابراین توصیه ما این است که به جای داشتن یک سایت دو زبانه، یک سایت چند زبانه داشته باشید.

ترجمه وب سایت دو زبانه

اکثر درخواست های ما، ترجمه وب  سایت از فارسی به انگلیسی است. ما به کمک متخصصین با تجربه ی خود سایت شما را به انگلیسی ترجمه می کنیم. متخصصین ما در زمان ترجمه وب سایت از فارسی به انگلیسی، اصول بهینه سازی سئو را نیز رعایت خواهند کرد تا میزان بازدیدها از سایت شما افزایش پیدا کند. مشتریان ما پس از مدت کوتاهی گزارش داده اند که به کمک متخصصین ما و تغییر سایت خود به یک وب سایت دو زبانه، که با اصول سئو نیز مطابق است، توانسته اند ترافیک بهتری را به نسبت گذشته جذب کنند. این جذب ترافیک به آن معناست که موتورهای جستجویی مانند گوگل سایت های آنها را در رتبه های اول نتایج جستجو شده نشان می دهند. از این طریق است که رتبه ی سایت به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می کند.
 

ترجمه وب سایت انگلیسی به فارسی


ترجمه وب سایت از انگلیسی به فارسی معمولا مربوط به ترجمه متن های آموزشی، اخبار، خدمات و ... می-شود. گروه ما در این بخش نیز به صورت تخصصی فعال است و سفارش های شما را با افتخار می پذیرد.

قیمت ترجمه وب سایت


تاکنون برای مشتریان ما ثابت شده است که گروه ترجمه آنلاین، همواره ارزان ترین خدمات را به همراه بالاترین کیفیت ارائه می دهد. در صورتی که اولین بار است قصد ارسال سفارش خود را دارید، جهت اطمینان از قیمت ترجمه در سایت ما، قیمت دیگر مراکز را نیز بررسی بفرمایید. برای اطمینان بیشتر از کیفیت مناسب خدمات ما، می توانید بخش نظرات کاربران را نیز مطالعه کنید.

کیفیت ترجمه وب سایت


از آنجا که وب سایت محل کسب درآمد است، مهم است که ترجمه وب  سایت به صورتی با کیفیت انجام شود. کیفیت به معنای ترجمه کلمه به کلمه متن از یک زبان به زبان دیگر نیست. ترجمه باید توسط متخصصین ماهر انجام شود تا مفهوم عبارت اصلی، در قالب زبان دیگری منتقل شود. چون هدف آن است که مخاطبین سایت پیام صاحب سایت را به درستی دریافت کنند. متخصصین ما با قدرت نویسندگی خود، متن و عبارات سایت را به گونه ای ترجمه می کنند که همانند زبان اصلی، همچنان جذاب باشد و مشتریان سایت را به ادامه ی خواندن تشویق کند.

همواره به یاد داشته باشید کسب وکار شما هر چه که باشد، برای پیشرفت نیاز دارید تا در بازار جهانی خود را معرفی کنید. شما باید مطمئن شوید که پیام شما را همه خواهند شنید. این امر از طریق چندزبانه بودن وب سایت شما امکان پذیر است. ترجمه وب  سایت خود را به گروه ما بسپارید و آینده ی کاری خود را تضمین کنید.

مرکز ترجمه آنلاین مفتخر است که تا این لحظه درخواست ترجمه وب سایت شرکت های بزرگ را پذیرفته است و وب سایت های آنها را با بالاترین کیفیت و در عین حال با قیمتی مناسب ترجمه کرده است.

نظرسنجی