ترجمه آنلاین

ترجمه چکیده

ترجمه کاملا تخصصی چکیده در کوتاه ترین زمان با 14 روز ضمانت

محاسبه سریع قیمت ترجمه

ارسال فایل

ترجمه چکیده

یکشنبه 20 اسفند 1396      نویسنده : مدیر سایت     بازدید: 504    
چکیده (abstract) خلاصه ای از مقاله یا پایان نامه است، که با فرمت خاص در آغاز مقاله و پایان نامه ها قرار می گیرد و از آنجایی که چکیده مهمترین بخش مقاله و پایان نامه است باید به بهترین شکل ترجمه گردد، تا پیام پروژه به خوبی به خواننده منتقل شود. ترجمه چکیده نیازمند تخصص بسیار بالا به زبان انگلیسی است، از این رو اکثر دانشجویان ترجمه چکیده مقاله یا پایان نامه خود را به مترجم می سپارند.

قیمت ترجمه چکیده


قیمت ترجمه چکیده با توجه به اهمیت بالای آن، نسبت به قیمت ترجمه سایر قسمت های مقاله یا پایان نامه، بیشتر می باشد اما قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی در ترجمه آنلاین با توجه به جامعه دانشجویی، در پایین ترین سطح قرار گرفته است.

کیفیت ترجمه چکیده


متاسفانه بعضی از چکیده هایی که در ترجمه آنلاین سفارش داده می شود، برای بار دوم است که ترجمه می شوند. زیرا پیش از آن چکیده را برای ترجمه به اشخاص و یا مراکز مدعی ترجمه چکیده ارسال کرده اند اما به دلیل پایین بودن کیفیت ترجمه توسط استاد راهنما و یا نشریه، برگشت داده شده اند. ترجمه آنلاین با داشتن کادری مجرب از مترجمین دانشگاهی و حرفه ای اقدام به ترجمه چکیده مقالات و پایان نامه ها می کند و آن را 14 روز تضمین می کند.

ترجمه چکیده در ترجمه آنلاین


ترجمه آنلاین برای ترجمه چکیده ارزش بسیار بالایی قائل است و آن را با اولویت بیشتری با توجه به رشته تخصصی، به مترجم مربوطه انتقال می دهد. قیمت ترجمه ها در ترجمه آنلاین رقابتی است و نسبت به سایر مراکز پایین تر می باشد. مدت انجام ترجمه چکیده در اکثر مواقع و در صورتی که مترجم مشغول نباشند یک الی دو روز می باشد.

نظرسنجی