ترجمه آنلاین

ترجمه فوری

ترجمه فوری و تخصصی در کنار مترجمین حرفه ای امکان پذیر است

محاسبه سریع قیمت ترجمه

ارسال فایل

ترجمه فوری

یکشنبه 20 اسفند 1396      نویسنده : مدیر سایت     بازدید: 1959    

ترجمه فوری به چه معناست؟

ترجمه فوری

ترجمه فوری (ترجمه سریع) یعنی تحویل 3000 کلمه ترجمه ی تخصصی و روان در یک روز و یا تحویل 900 کلمه ترجمه ی تخصصی و روان در عرض هشت ساعت. ترجمه فوری یک روزه تنها در گروه ما با این سرعت ارائه می شود.


تعداد کلمات استاندارد ترجمه شده توسط گروه ترجمه  آنلاین، به ازای هر یک روز 1400 کلمه است. به این معنی که مترجمان ما به صورت عادی در هر روز، 1400 کلمه از متن شما را ترجمه می کنند. ممکن است در برخی شرایط، نیاز داشته باشید تا ترجمه ی شما در زمانی کوتاهتر از زمان استاندارد ترجمه گردد. در نتیجه، بسته به زمان مورد نظرتان، سفارش شما به سفارشی فوری یا نیمه فوری تبدیل می شود. سفارش نیمه فوری به سفارشی گفته می شود که در آن، سرعتی مابین سرعت ترجمه استاندارد و سرعت ترجمه فوری مد نظر باشد. 

ما در دارالترجمه ترجمه آنلاین می توانیم پروژه های کوچک شما را در زمانی بسیار کوتاه انجام دهیم. مثلا در عرض یک ساعت. انجام پروژه های بزرگ نیز چند روز طول خواهد کشید. بنابراین در صورتی که شما به ترجمه سریع هر متنی (از جمله ترجمه فوری مقاله تخصصی و ترجمه دانشجویی فوری) نیاز داشته باشید، ما قادریم به این نیاز شما، در زمان مورد نظرتان، پاسخ  دهیم. ما تضمین می کنیم که ترجمه ی شما، همانند ترجمه هایی با سرعت استاندارد، همچنان به مترجم متخصص در آن زمینه ارسال خواهد شد. مترجمین ما سال هاست که در امر ترجمه، مهارت و تخصص دارند. 

همین حالا سفارش ترجمه فوری خود را به ما بسپارید. تنها کافیست در زمان سفارش، نوع سفارش خود (فوری، نیمه فوری و یا استاندارد) را با ما در میان بگذارید. به یاد داشته باشید که ترجمه کاری است که ما انجام می دهیم و این کار را بسیار خوب و به بهترین نحو انجام می دهیم.

قیمت ترجمه فوری


ترجمه سریع در سه سطح طلایی، نقره ای و برنزی ارائه می گردد و قیمت آن، با توجه به حجم ترجمه و سرعت درخواست شما متفاوت است.  ترجمه فوری ارازن را از ما دریافت کنید، قیمت های در نظر گرفته شده، کاملا دانشجویی و به صرفه است. 

گروه ترجمه آنلاین در تلاش است تا زمان مترجمین را با زمان درخواستی سفارش شما هماهنگ کند. از آنجا که سرعت ترجمه گروه مترجمین ما در حالت استاندارد به نسبت دیگر رقبا به میزان قابل مقایسه ای بیشتر است، در صورتی که مترجمین ما وقت آزاد و زمان کافی داشته باشند، ترجمه شما بدون افزایش هزینه در زمان مورد نظرتان، انجام خواهد شد. 

کیفیت ترجمه فوری


کیفیت ترجمه فوری با دیگر ترجمه هایی که در همان پلن ترجمه انجام می گردند تفاوتی ندارد. به بیان دیگر، کیفیت ترجمه در حالت فوری یا نیمه فوری نیز تضمین شده است. تنها تفاوت آن است که مترجمین متخصصی را برای کار شما در اولویت قرار می دهیم که به نسبت سایر مترجمین، سرعت بالاتر  و زمان آزاد بیشتری داشته باشند. 

سفارش ترجمه فوری خود را به گروه ترجمه آنلاین بسپارید و ترجمه خود را در سریع ترین زمان و با قیمت ارزان تحویل بگیرید.

نظرسنجی