ترجمه آنلاین

ترجمه دانشگاهی و دانشجویی

ترجمه دانشجویی تخصصی با قیمت پایین و تخفیف های بالا

محاسبه سریع قیمت ترجمه

ارسال فایل

ترجمه دانشگاهی و دانشجویی

یکشنبه 20 اسفند 1396      نویسنده : مدیر سایت     بازدید: 2073    
ترجمه دانشجویی

دانشجویان، اساتید و محققان در تمام دنیا، می خواهند که دانش و اطلاعات به دست آمده از تحقیق خود را به اسم خود منتشر کنند تا هم خودشان مشهور شوند و هم مردم دنیا بتوانند از این دانش استفاده کنند. انتقال اطلاعات بین افراد جوامع مختلف، در صورتی میسر می شود که همه، اطلاعات خود را به یک زبان زنده ی دنیا مستند کنند. از آنجا که زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین المللی برای ارتباط بین ملت ها و فرهنگ ها برگزیده شده است، نیاز به مترجمان متخصص نیز در همه ی جوامع، مخصوصا در بین دانشجویان و دانشگاهیان افزایش یافته است. ما در گروه ترجمه آنلاین، با استخدام مترجمان متخصص و تحصیل کرده از سراسر کشور همواره تلاش می کنیم تا بهترین و تخصصی ترین ترجمه ها را از انگلیسی به فارسی، و بالعکس از فارسی به انگلیسی، به دانشجویان ارائه دهیم. یعنی هم به شما کمک  کنیم تا با روند توسعه دانش همگام باشید و به تازه های دانش، به زبان بومی خود، دسترسی داشته باشید (ترجمه انگلیسی به فارسی) و هم کمک کنیم تا مطالعات و یافته های خود را با سایر کشورها به اشتراک بگذارید و نام خود را جهانی کنید (ترجمه فارسی به انگلیسی).

آیا به ترجمه تخصصی نیاز دارید؟


ترجمه تخصصی دانشگاهی کار هر کس نیست ... شما برای این کار، به یک مترجم متخصص نیاز دارید. مترجمی که یا در رشته ی شما تحصیل کرده باشد یا سال ها در زمینه ی مرتبط تجربه کسب کرده است. مترجم، برای ترجمه دقیق هر کلمه از متن شما تنها از معنایی برای آن کلمه استفاده می کند که در حیطه رشته شماست. مترجم تشخیص می دهد که برای معنای هر کلمه باید از معنای تخصصی استفاده کند و یا از معنای عمومی آن. پس نوع انتخاب معنی کلمه توسط مترجم، برای ارائه یک ترجمه دقیق دانشجویی، به متن و مفهوم متن شما بستگی دارد.


موسسه ترجمه آنلاین با در اختیار داشتن مجموعه ای از مترجمین خبره و دانشگاهی عالی رتبه (مترجمینی که در کنار تدریس و یا تحصیل در دانشگاه، به ترجمه نیز مشغول می باشند) توانایی بالایی در ارائه ترجمه دانشجویی و دانشگاهی دارد. خدمات ترجمه دانشگاهی گروه ما، از جمله ترجمه مقالات و ترجمه تخصصی پایان نامه، در تمامی شاخه های علمی از انگلیسی به فارسی و از فارسی به انگلیسی، انجام می شود. چه شما استاد باشید و چه دانشجو، هزینه خدمات ترجمه دانشگاهی ما برای شما، خیلی ارزان و با تخفیف محاسبه خواهد شد.

قیمت ترجمه دانشجویی


به طور کلی، قیمت انواع ترجمه در ترجمه آنلاین، کاملا دانشجویی و ارزان تعیین شده است. به همین دلیل است که همه، ما را به عنوان سایت ترجمه ارزان می شناسند.

 از آنجا که ترجمه دانشجویی، در دو بخش انگلیسی و فارسی با سه سطح طلایی (ترجمه کاملا تخصصی)، نقره ای (ترجمه تخصصی) و برنزی (ترجمه غیر تخصصی) به دانشجویان عزیز ارائه می گردد، قیمت ترجمه با توجه به حجم پروژه، میزان تخصصی بودن متن و سرعت تحویل متن ترجمه متفاوت خواهد.

کیفیت ترجمه دانشجویی


ما درک می کنیم که صحت کلمات استفاده شده در ترجمه، برای حفظ کیفیت ترجمه بسیار ضروری است. ما می توانیم به شما کمک می کنیم که در فرایند ترجمه، قسمت هایی که به صحت آن اطمینان ندارید را اصلاح کنید. همچنین می توانیم به شما کمک کنیم تا اطمینان حاصل کنید که آیا از اصطلاحات درست و تخصصی، در جایگاه صحیح، در متن خود استفاده کرده اید یا خیر. یعنی ما به شما کمک می کنیم تا علاوه بر اینکه کیفیت ترجمه خود را بالاتر می برید، در زمان خود نیز صرفه جویی کنید. اگر هم خود توان و فرصت ترجمه ندارید، مترجمانی متخصص برای سفارش شما انتخاب می کنیم تا ترجمه ای با کیفیت را، به قیمتی مناسبت به شما تحویل دهند. این خدمت در قالب ترجمه دانشگاهی یا ترجمه دانشجویی معرفی شده است.

ترجمه دانشگاهی و دانشجویی، چه ترجمه انگلیسی به فارسی باشد و چه از فارسی به انگلیسی، باید از کیفیتی بی نظیر برخوردار باشد. همچنین بر اساس نیاز معمول دانشجویان، سفارش ترجمه سریع انجام شود. مرکز ترجمه آنلاین در کوتاه ترین زمان ممکن (سرعت در تحویل ترجمه یکی از اهداف ترجمه آنلاین می باشد) و با حفظ کیفیت مورد انتظار، ترجمه دانشجویی و دانشگاهی را به شما تحویل می دهد. ترجمه ها به صورت رایگان تایپ شده و تمامی اشکال، نمودارها و فرمول ها به طور دقیق در متن ترجمه قرار داده می شوند. لازم به ذکر است که هر ترجمه قبل از تحویل به مشتری، بازخوانی می شود و بسته به نوع سفارش (طلایی، نقره ای یا برنزی)، ترجمه توسط بازرس، بازخوانی و ویرایش می شود. ترجمه های ارائه شده نیز حداقل به مدت 3 روز ضمانت می-گردند. اهداف ما در مرکز ترجمه آنلاین ساده است: ما می خواهیم باکیفیت ترین، سریع ترین و به صرفه ترین سرویس ترجمه را ارائه دهیم.
 
ترجمه دانشجویی ارزان

تخفیف ترجمه دانشجویی


میزان تخفیف اعمال شده برای دانشجویان باید به اندازه ای باشد که هم رضایت دانشجویان به صورت کامل جلب شود و هم مترجم، از میزان مبلغ دریافتی راضی باشد. خدا را شاکریم که رضایت مشتری های ما، که اغلب دانشجو و استاد هستند، گاه تا حدی است که گروه ترجمه آنلاین را به دوستان و آشنایان خود معرفی می کنند. ما برای شما پژوهشگر عزیز، تخفیفی ویژه در نظر گرفته ایم. میزان تخفیف در بخش ترجمه دانشگاهی، بر اساس حجم متن سفارش شده و میزان سختی متن، تا حداکثر 27 درصد از مبلغ عادی، اعمال می گردد. 

تمام این امور تنها با در نظر گرفتن امر مهم تحصیل و کسب علم در دنیای امروز، از سوی گروه ترجمه آنلاین و با ارائه خدماتی مانند ترجمه دانشجویی ارزان، امکان پذیر شده است. امیدواریم شما پژوهشگر عزیز از خدمات ترجمه دانشگاهی ترجمه آنلاین رضایت داشته باشید.

انواع ترجمه دانشجویی


1. ترجمه دانشگاهی و دانشجویی کتب و مقالات برای اساتید، با ارائه نمونه کار

2. ترجمه دانشجویی مقالات تخصصی بر پایه استانداردهای ISI

3. همکاری با دانشگاه ها، جهت ترجمه مجلات و کتاب های داخلی دانشگاه

4. ارائه تخفیف ویژه به دانشجویان و اساتید با توجه به حجم متن مورد نظر آنها

5. ترجمه دانشگاهی و دانشجویی مقالات و کتاب های درسی، با همکاری مترجمین آشنا با موضوع متن ترجمه

6. ترجمه فیلم های آموزشی و فرهنگی

ما برای انجام سفارش ترجمه دانشجویی شما، نه هیچ حد بالایی برای طول متن گذاشته ایم و نه هیچ حد پایینی! هر شخصی با هر متنی، می تواند از خدمات ترجمه (خیلی ارزان) دانشجویی در سایت ترجمه  آنلاین استفاده کند، چه این متن یک خط باشد و چه شامل هزاران صفحه باشد! اگر سفارش ترجمه شما بسیار طولانی است و یا اگر نیاز دارید تا ترجمه شما سریع تر، بهتر و با خدمات ساده تری انجام شود، گروه ترجمه آنلاین مشتاقانه در کنار شما خواهد بود تا از جزئیات سفارش شما مطلع شود. ما به شما گوش می دهیم و با تبادل نظر با یکدیگر، در نهایت تصمیم می گیریم که چگونه و از چه جهاتی می توانیم تجربه ی شما از این خدمت را بهبود ببخشیم. ما در کنار شما هستیم تا نیازهای ترجمه دانشگاهی و دانشجویی خود را برون سپاری کنید. استفاده از سایت ساده و سریع است. قیمت های ما به صرفه است. پشتیبانی ما نیز 24 ساعته و در 7 روز هفته است. برای اطلاعات بیشتر راجع به چگونگی امکان ارتباط با ما، انتهای همین صفحه را مشاهده کنید. می توانید با ما تماس بگیرید، در تلگرام پیام دهید و یا ایمیل بزنید. 

نظرسنجی