ترجمه آنلاین

راهنمای ارسال سفارش

سیستم قدرتمند و سریع ثبت و انجام سفارش ترجمه در خدمت شما است

محاسبه سریع قیمت ترجمه

ارسال فایل

راهنمای ارسال سفارش

دوشنبه 14 دی 1394      نویسنده : مدیر سایت     بازدید: 9287    

مراحل ثبت سفارش ترجمه:


  1. ورود یا ثبت نام در سایت
  2. وارد کردن اطلاعات سفارش و ارسال فایل ترجمه
  3. ویرایش اطلاعات سفارش ترجمه  در صورت نیاز
  4. پرداخت ترجمه
  5. پیگیری و دانلود فایل ترجمه

1. برای ثبت سفارش وارد سایت شوید، اگر قبلا ثبت نام نکرده اید، در کمتر از یک دقیقه ثبت نام خود را انجام دهید.


step 1 - register login


2. برای ارسال سفارش، بر روی سفارش ترجمه کلیک نموده و فایل خود را همراه با تکمیل اطلاعات، ارسال نمایید. در صورتی که چند فایل برای ترجمه دارید، مرحله اول (ارسال فایل) را برای هر فایل به صورت جدا انجام دهید.


step 2 - upload file


2-1. اگر بیشتر از یک فایل برای ترجمه دارید، ابتدا فایل هایی را ارسال نمایید، که زمان کمتری دارند و قصد دارید ابتدا ترجمه آن فایل را دریافت نمایید.
2-2. ترجمه ها بر اساس زمینه متن برای مترجمین آن رشته ارسال می گردند، اگر زمینه ترجمه را با دقت انتخاب کنید، ترجمه توسط مترجمین رشته شما انجام می شود.
2-3. متناسب با نوع کار، کیفیت ترجمه را انتخاب نمایید:
سطح طلایی / ترجمه تا صد درصد تخصصی + بازخوانی (ترجمه با اهمیت و ارزش بالا مناسب برای چاپ مقاله در ژورنال و ارائه در کنفرانس ها) + 14 روز ضمانت تصحیح یا بازگشت هزینه طبق استاندارد طلایی
سطح نقره ای / ترجمه تا هفتاد درصد تخصصی + بازخوانی (ترجمه با اهمیت بالا مناسب برای رشته های تخصصی و پروژه های دانشگاهی+ 14 روز ضمانت تصحیح یا بازگشت هزینه طبق استاندارد نقره ای
سطح برنز / ترجمه غیر تخصصی و عمومی (ترجمه با اهمیت متوسط مناسب برای دانشجویان با بودجه پایین، متون عمومی و محتوای وبسایت+ 14 روز ضمانت تصحیح یا بازگشت هزینه طبق استاندارد برنزی

3. در صورتی که می خواهید در اطلاعات سفارش ارسال شده تغییر ایجاد کنید (اصلاح زمینه علمی، تغییر سطح کیفیت ترجمه، اصلاح زبان مبدا و مقصد، تغییر سرعت انجام ترجمه، درخواست حذف بخشی از ترجمه، ارسال لغات تخصصی ترجمه و ...)، پس از ثبت سفارش، طبق تصویر  زیر قادر به اعمال تغییرات هستید.


step 3 - edit info


3-1. در صورتی که تعداد کلمات شمارش خودکار صحیح نیست (و این اشتباه بیش از ± 5% تعداد لغات دقیق است) لطفا صبر کنید تا کارشناس ترجمه شما را به صورت دقیق قیمت گذاری نماید.

4. پرداخت سفارش ترجمه  از 3 طریق امکان پذیر می باشد:
پرداخت از طریق در گاه پرداخت اینترنتی، پرداخت از طریق واریز به کارت و حساب دارالترجمه و پرداخت از طریق اعتبار کاربری موجود در حساب شما
4-1. برای پرداخت با درگاه پرداخت اینترنتی، سفارش هایی که می خواهید پرداخت کنید را انتخاب و بر روی بانک مورد نظر کلیک نمایید.


step 4 - payment


5. پس از پرداخت سفارش ترجمه، برای پیگیری و دانلود فایل ترجمه شده، روی "نام کاربری" خود کلیک نمایید و سپس از بین گزینه های موجود "سفارش های من" را انتخاب نمایید.
اتمام ترجمه از طریق ارسال ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می گردد. (اگر سرویس پیامک های تبلیغاتی شما بسته است، پیامک ها را دریافت نخواهید کرد)


step 5 - download


امیدواریم با ترجمه آنلاین تجربه یک سفارش خوب را داشته باشید.
در صورتی که در روند ثبت، پیگیری و دانلود فایل پیشنهاد و یا انتقادی دارید، نظر های ارزشمند خود را برای ما ارسال نمایید.

نظرسنجی