ترجمه آنلاین

راهنمای ارسال سفارش

سریع ترین و راحت ترین سیستم ثبت و انجام سفارش در خدمت شما است

محاسبه سریع قیمت ترجمه

ارسال فایل

راهنمای ارسال سفارش

دوشنبه 14 دی 1394      نویسنده : مدیر سایت     بازدید: 416    
مراحل ثبت سفارش:
  1. ورود یا ثبت نام در سایت
  2. وارد کردن اطلاعات سفارش ترجمه و ارسال فایل ترجمه
  3. ویرایش اطلاعات سفارش در صورت نیاز
  4. پرداخت
  5. دانلود فایل ترجمه

1. برای ثبت سفارش وارد سایت شوید، اگر قبلا ثبت نام نکرده اید، در کمتر از یک دقیقه ثبت نام خود را انجام دهید.

2. برای ارسال سفارش، بر روی سفارش ترجمه کلیک نموده و فایل خود را همراه با تکمیل اطلاعات، ارسال نمایید. در صورتی که چند فایل برای ترجمه دارید، مرحله اول (ارسال فایل) را برای هر فایل به صورت جدا انجام دهید.
2-1. اگر بیشتر از یک فایل برای ترجمه دارید، ابتدا فایل هایی را ارسال نمایید، که زمان کمتری دارند و قصد دارید ابتدا ترجمه آن فایل را دریافت نمایید.
2-2. ترجمه ها بر اساس زمینه متن برای مترجمین آن رشته ارسال می گردند، اگر زمینه ترجمه را با دقت انتخاب کنید، ترجمه توسط مترجمین رشته شما انجام می شود.
2-3. متناسب با نوع کار، کیفیت ترجمه را انتخاب نمایید:
سطح طلایی / ترجمه 100 درصد تخصصی + بازخوانی (ترجمه با اهمیت و ارزش بالا مناسب برای چاپ مقاله در ژورنال و ارائه در کنفرانس ها) + 14 روز ضمانت
سطح نقره ای / ترجمه 70 درصد تخصصی + بازخوانی (ترجمه با اهمیت بالا مناسب برای رشته های تخصصی و پروژه های دانشگاهی) + 7 روز ضمانت
سطح برنز / ترجمه غیر تخصصی و عمومی (ترجمه با اهمیت متوسط مناسب برای دانشجویان با بودجه پایین، متون عمومی و محتوای وبسایت) + 3 روز ضمانت

ارسال_سفارش_ترجمه

3. در صورتی که می خواهید در اطلاعات سفارش ارسال شده تغییر ایجاد کنید (تغییر یا اصلاح زمینه علمی فایل، تغییر سطح کیفیت ترجمه، تغییر یا اصلاح زبان مبدا و مقصد، تغییر سرعت دریافت ترجمه، درخواست حذف بخشی از ترجمه و یا ارسال لغات تخصصی ترجمه و ...)، پس از ثبت سفارش طبق تصویر زیر قادر به اعمال تغییرات هستید.
3-1. در صورتی که تعداد کلمات شمارش خودکار صحیح نیست (و این اشتباه بیش از ± 5% تعداد لغات دقیق است) لطفا صبر کنید تا کارشناس ترجمه شما را به صورت دقیق قیمت گذاری نماید.

تغییر_و_ویرایش_اطلاعات

4. پرداخت سفارش از 3 طریق امکان پذیر می باشد:
پرداخت از طریق در گاه پرداخت اینترنتی، پرداخت از طریق واریز به کارت و حساب دارالترجمه و پرداخت از طریق اعتبار کاربری موجود در حساب شما
4-1. برای پرداخت با درگاه پرداخت اینترنتی، سفارش هایی که می خواهید پرداخت کنید را انتخاب و بر روی بانک مورد نظر کلیک نمایید.

پرداخت

5. پس از اتمام ترجمه، از طریق پیامک و ایمیل به شما اطلاع رسانی می گردد، وارد سایت، بخش سفارش های من شوید و فایل ترجمه را دانلود کنید.

دریافت_ترجمه

نظرسنجی