ترجمه آنلاین

ترجمه ارزان

ارزانترن نرخ ترجمه در گروه ترجمه آنلاین همراه با کیفیت های مناسب

محاسبه سریع قیمت ترجمه

ارسال فایل

ترجمه ارزان

پنج شنبه 31 خرداد 1397      نویسنده : مدیر سایت     بازدید: 983    
ما در گروه ترجمه آنلاین سرویس های مختلفی را ارائه می دهیم. کار شما هر چه که باشد، چه تعدادی پاراگراف باشد که نیاز به ترجمه  ارزان به زبانی دیگر دارد، چه حاوی اسناد درون سازمانی باشد که نیازمند کارهای تخصصی است و یا هر کار حرفه ای و تخصصی دیگری که شما به ما بسپارید، ما قادر به انجام آن هستیم. ما هم تجربه داریم، هم کارکنان ماهر و هم منابع لازم تا کار شما را فوری، با دقت و با قیمت مناسب انجام دهیم. 

ترجمه ارزان

دارالترجمه ترجمه آنلاین تا به امروز با ارائه ترجمه ای تخصصی و فوری و از سوی دیگر با قرار دادن قیمت ها در پایین ترین سطح ممکن، در تلاش بوده  است تا نیاز شما مشتریان گرامی را به بهترین نحو پاسخ گوید و خدمات ترجمه خود را با کیفیتی بالا و همچنین با قیمتی ارزان و دانشجویی در اختیار شما قرار دهد.


سایت ترجمه دانشجویی و دانشگاهی ارزان


ما به طور مکرر از جانب دانشجویان و اساتید دانشگاه ها سفارشات متعددی را دریافت می کنیم. اکثر این سفارشات، ترجمه فوری مقاله و یا ترجمه فوری و ارزان کتاب هستند. به دلیل بالا بودن تعداد سفارشات دانشجویی و دانشگاهی، دانشجویان و اساتید نیاز دارند تا ترجمه ای با قیمت مناسب دریافت کنند. بدین منظور بود که ما نیاز دیدیم تا این سایت ترجمه ارزان را بنا کنیم.

ترجمه ارزان در کنار کیفیت خوب


رقابت بالا در زمینه ی ترجمه باعث شده تا قیمت های ترجمه (شامل ترجمه فوری، ترجمه تخصصی، ترجمه ارزان و غیره) شکسته شود و قیمت هایی مناسب تر به مشتری داده شود. ما در گروه ترجمه  آنلاین برای رقابت با سایر سایت های ترجمه قیمت ها را (در هر سه سطح ترجمه) بسیار ارزان در نظر گرفته ایم. ما با مترجم هایی قرارداد بسته ایم که علاوه بر تجربه، به کار خود علاقه دارند و می توانند کار شما را در ساعات کمتری انجام دهند. به همین دلیل است که ما توانسته ایم هزینه ی پرداختی از جانب شما را به نسبت دیگر سایت های ترجمه کاهش دهیم. اما کیفیت کار را فراموش نکرده ایم. می دانیم که کیفیت کار برای شما بسیار مهم است. ما با در اختیار داشتن مترجمان متخصص که تحصیلات دانشگاهی متنوعی دارند، قادریم ترجمه ی شما را به مترجم متخصص در آن زمینه ارسال  کنیم و ترجمه هایی با کیفیت به شما ارائه  دهیم.

قیمت ترجمه ارزان


قیمت ترجمه ارزان بسته به زمان تحویل مورد نظر و نوع پلن انتخابی شما متفاوت است. پلن های ترجمه شامل سه سطح طلایی (تا 100% تخصصی)، نقره ای (تا 70% تخصصی) و برنزی (ترجمه عمومی) می شود. سایت ترجمه آنلاین به نسبت سایر رقبا در هر سه سطح ذکر شده، قیمت های ارزان تری را قرار داده است. شما می توانید متناسب با بودجه خود سطح مورد نظر را انتخاب کنید.

اگر به ترجمه  خیلی ارزان نیاز دارید، می توانید پلن سفارش خود را برنزی انتخاب کنید تا بدین ترتیب در هزینه های خود صرفه جویی نمایید. پلن برنزی ارزان ترین ترجمه، از بین انواع خدمات ماست. توجه داشته باشید که انتخاب ترجمه برنزی و به معنای دیگر انتخاب ترجمه ارزان به این معنا نیست که کیفیت کار شما پایین می آید و یا ترجمه توسط مترجم، بسیار سریع و بدون دقت انجام می شود. مترجم از تمام توان خود برای ترجمه استفاده می کند و ترجمه ای در حد توان خود به شما تحویل می دهد که از کیفیت مناسبی نسبت به هزینه پرداختی شما برخوردار است و در نتیجه مشتری از آن راضی است.

به خاطر داشته باشید که تعداد دارالترجمه هایی که قادر هستند مشابه کار را ما انجام دهند و ترجمه هایی باکیفیت و با قیمتی به صرفه به شما ارائه دهند، کم است. بنابراین اگر شما به دنبال ترجمه و سرویس های ترجمه ارزان هستید، همین حالا با ما تماس بگیرید. ما شما را راهنمایی خواهیم کرد تا سفارش ترجمه خود را ارزان و فوری دریافت کنید. در صورت زیاد بودن تعداد صفحات سفارش شما و یا در صورتی که در گذشته مشتری ما بوده اید، می توانید از تخفیف های ویژه ما بهره مند شوید. برای اطلاعات بیشتر راجع به میزان تخفیف، به صفحه قیمت ترجمه مراجعه کنید.

نظرسنجی