ترجمه آنلاین

ترجمه کتاب و مجلات

محاسبه سریع قیمت ترجمه

ارسال فایل

ترجمه کتاب و مجلات

جمعه 4 مهر 1399      نویسنده : مدیر سایت    
با رشد روز به روز دانش و افزایش کتاب ها و مجلات داخلی و بین المللی در زمینه های مختلف تخصصی و عمومی و لزوم تبادلات علمی، نیاز شدیدی به ترجمه ی تخصصی کتاب ها و مجلات حس می شود. ترجمه کتاب و مجلات از انگلیسی به فارسی و از فارسی به انگلیسی با کیفیت بالا در تمامی زمینه های تخصصی و عمومی و فیلد های دانشگاهی انجام می شود.

همچنین در صورت درخواست شما بخشی از نمونه کارهای انجام شده برای مشاهده کیفیت ارسال می شود.

قیمت ترجمه کتاب


ترجمه کتاب مخصوص ناشران و اساتید می باشد که نیاز به ترجمه ای روان و با قیمتی مناسب دارند، در ترجمه کتاب متناسب با حجم ترجمه، تخفیف بالایی اعمال می گردد. جهت اطلاع از میزان تخفیف با ما تماس بگیرید.

کیفیت ترجمه کتاب


ترجمه کتاب ها چه تخصصی و چه عمومی توسط مترجمین خبره و سرشناس دارالترجمه انجام می شود و حداقل به مدت یک ماه ضمانت می گردد تا شما فرصت کافی برای اطمینان از کیفیت ترجمه را داشته باشید. همچنین در صورت درخواست شما نمونه کارهای انجام شده یرای مشاهده کیفیت، ارسال می شود.

روش ترجمه کتاب


ساختار گروه های کاری ترجمه کتاب و مجلات از یک مترجم مجرب و با سابقه در کنار تیم ترجمه اشنا با مفاهیم تخصصی متن مورد نظر تشکیل شده است. با توجه به درخواست کاربران، بازه زمانی تحویل ترجمه کتاب و مجلات قابل تغییر بوده (ترجمه نیمه فوری و فوری) و می توان درخواست ترجمه کتاب را در بازه زمانی کوتاه تری نهایی نموده و تحویل کاربر داد. در ترجمه کتاب، با توجه به حجم کتاب حداکثر تخفیف خدمات تخصصی انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی تخصیص می یابد.

خصوصیات ترجمه کتاب و مجلات


  1. ترجمه به صورت گروهی (یک مترجم با سابقه به همراه چند مترجم آشنا با موضوع متن ترجمه)
  2. معادل یابی دقیق و توافق بر روی واژگان تخصصی کتاب
  3. تحویل ترجمه به صورت تایپ و ویرایش شده مناسب برای چاپ در بروشور و کاتالوگ
  4. درج اشکال و فرمول ها و نمودار ها در ترجمه