ترجمه آنلاین

ترجمه فارسی به انگلیسی

محاسبه سریع قیمت ترجمه

ارسال فایل

ترجمه فارسی به انگلیسی

یکشنبه 22 تیر 1399      نویسنده : مدیر سایت    
بخش ترجمه فارسی به انگلیسی، فرایندی وقت گیر و بسیار تخصصی است، مترجم باید از تسلط بسیار بالایی به زبان و ادبیات انگلیسی و فارسی برخوردار باشد تا بتواند با درک کامل ترجمه ای شیوا و روان ارائه کند. خوشبختانه مترجمین ترجمه آنلاین با تسلط بسیار بالا به زبان انگلیسی، ترجمه ای معتبر، علمی و دانشگاهی را ارائه می نمایند و تمامی پروژه های تحویل شده در این بخش بازخوانی شده و به صورت تایپ و ویرایش شده می باشد.

همچنین ترجمه فارسی به انگلیسی زمینه ساز حضور ارزشمند در جوامع خارجی می باشد، نتیجه تلاش اساتید و دانشجویان در قالب مقاله و پایان نامه و … از فارسی به انگلیسی ترجمه شده و با کیفیت تضمین شده ارائه می گردد. با ترجمه آنلاین دیگر نگران کیفیت ترجمه فارسی به انگلیسی خود نباشید و با خیالی آسوده مقاله و پایان نامه خود را به صورت تخصصی به مراجع علمی ارائه نمایید.

قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی


ترجمه فارسی به انگلیسی تنها در سطح طلایی (ترجمه کاملا تخصصی) ارائه می گردد و قیمت آن با توجه به بزرگی پروژه ترجمه، میزان تخصصی و مشکل بودن متن (اعمال تخفیف برای ترجمه های تخصصی) و سرعت درخواستی تحویل متن ترجمه متفاوت است (ترجمه حجیم تر، تخفیف بیشتر). قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی نسبت به ترجمه انگلیسی به فارسی مقداری بالا تر است اما شما این سرویس را هم با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت از ترجمه آنلاین دریافت می نمایید.

قیمت تنها با در نظر گرفتن امر مهم تحصیل و کسب دانش در جهان امروز و بودجه پایین دانشجویان مخصوصا برای دریافت ترجمه ای با کیفیت در سطح پایین گرفته، امیدواریم شما دانشجوی عزیز از خدمات دارالترجمه راضی باشید.

کیفیت ترجمه فارسی به انگلیسی


کیفیت ترجمه فارسی به انگلیسی ارائه شده از سوی مرکز ترجمه آنلاین تضمین شده است و وقتی می گوییم تضمین شده، مطمئن باشید پس از اتمام ترجمه فارسی به انگلیسی، متن بازخوانی می شود و به صورت شیوا و روان به شما تقدیم می گردد و همچنین به مدت حداقل 14 روز ضمانت تقدیم می شود.

 در مواردی که مشتری خواستار تضمین کیفیت تا زمان پاسخ ژورنال برای مقاله ترجمه شده باشد و این زمان بیشتر از 14 روز باشد، با پرداخت هزینه نسبت به زمان درخواستی جهت ضمانت ترجمه، مقدور است و هیچ مشکلی برای ضمانت دراز مدت وجود ندارد.

در ترجمه فارسی به انگلیسی تمامی محتوای فارسی ترجمه می شود و مترجم کاملا وفاداری به متن فارسی را رعایت خواهند کرد و ترجمه به همراه اشکال و فرمول ها  و متعلقات خود در فایل ورد قرار می گیرند.