ترجمه آنلاین

ترجمه دانشگاهی و دانشجویی

محاسبه سریع قیمت ترجمه

ارسال فایل

ترجمه دانشگاهی و دانشجویی

شنبه 25 مرداد 1399      نویسنده : مدیر سایت    
موسسه ترجمه آنلاین با در اختیار داشتن مجموعه ای از مترجمین خبره و دانشگاهی عالی رتبه (مترجمینی که در کنار تدریس و یا تحصیل در دانشگاه به ترجمه نیز مشغول می باشند) توانایی بالایی در ارائه ترجمه دانشجویی نظیر ترجمه مقالات، پایان نامه های تخصصی در تمامی شاخه های انگلیسی و فارسی، چه برای اساتید و چه دانشجویان را دارا می باشد.

قیمت ترجمه دانشجویی


قیمت ترجمه ها در ترجمه آنلاین کاملا دانشجویی و با توجه به بودجه یک دانشجو تایین شده است. ترجمه دانشجویی در دو بخش انگلیسی و فارسی با سه سطح، سطح طلایی (ترجمه کاملا تخصصی) و نقره ای (ترجمه تخصصی) و برنزی (ترجمه غیر تخصصی) به دانشجویان عزیز ارائه می گردد. قیمت ترجمه با توجه به حجم پروژه، میزان تخصصی بودن متن (اعمال تخفیف برای ترجمه های تخصصی) و سرعت تحویل متن ترجمه متفاوت می باشد (هرچه حجم ترجمه بیشتر باشد، شامل تخفیف های بیشتری می گردد). همچنین قیمت های در نظر گرفته شده برای ترجمه های دانشجویی با توجه به ترافیک کاری بسیار بالا از سوی دانشجویان، کاملا پایین است. از این رو ترجمه آنلاین به عنوان یکی از برترین دارالترجمه های ترجمه انگلیسی به فارسی، که هم از لحاظ کیفیت و هم قیمت بی نظیر است، برای دانشجویان شناخته شده است.

تمام این امور تنها با در نظر گرفتن امر مهم تحصیل و کسب علم در دنیای امروز و بودجه کم دانشجویان امکان پذیر بوده است، امیدواریم شما دانشجوی عزیز از خدمات ترجمه آنلاین رضایت داشته باشید.

کیفیت ترجمه دانشجویی


ترجمه دانشگاهی و دانشجویی انگلیسی یا فارسی باید از کیفیتی بی نظیر برخوردار باشد، همچنین بر اساس نیاز دانشجو، سریع انجام شود. مرکز ترجمه آنلاین در کوتاه ترین زمان ممکن (سرعت در تحویل ترجمه یکی از اهداف ترجمه آنلاین می باشد) ترجمه دانشجویی و دانشگاهی را با کیفیت مورد انتظار تحویل می دهد.

ترجمه ها به صورت رایگان تایپ شده و تمامی اشکال، نمودارها، فرمول ها به طور دقیق در متن ترجمه قرار می گیرند. در نظر داشته باشید ترجمه های ارائه شده حداقل 3 روز ضمانت می گردند.

تخفیف ترجمه دانشجویی


میزان تخفیف اعمالی برای دانشجویان باید به اندازه ای باشد که رضایت دانشجویان به صورت کامل جلب گردد، این رضایت گاه تا حدی است که دانشجویان ترجمه آنلاین را به دوستان و آشنایانشان خود معرفی می کنند. برای دانشجویان تخفیفی ویژه در نظر گرفته ایم، بر اساس حجم ترجمه و سختی متن تخفیف تا ماکزیمم 27 درصد اعمال می گردد.

انواع ترجمه دانشجویی


  1. ترجمه دانشگاهی و دانشجویی کتب و مقالات برای اساتید با ارائه نمونه کار
  2. ترجمه دانشجویی مقالات تخصصی بر پایه استاندارد های ای اس ای
  3. همکاری با دانشگاه ها جهت ترجمه مجلات و کتاب های داخلی دانشگاه
  4. ارائه تخفیف ویژه به دانشجویان و اساتید با توجه به حجم ترجمه
  5. ترجمه دانشگاهی و دانشجویی مقالات و کتاب های درسی با همکاری مترجمین آشنا با موضوع متن ترجمه
  6. ترجمه فیلم های آموزشی و فرهنگی