ترجمه آنلاین

ترجمه تخصصی

محاسبه سریع قیمت ترجمه

ارسال فایل

ترجمه تخصصی

جمعه 7 آذر 1399      نویسنده : مدیر سایت    
ترجمه تخصصی متن، مقاله، کتاب، فیلم و فایل های صوتی توسط مترجمین مسلط به زبان و ادبیات انگلیسی و ادبیات فارسی انجام می شود. ترجمه آنلاین یکی از برترین مراجع ترجمه در ایران، ترجمه های شما را به صورت شیوا و روان ترجمه می کند. ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه انگلیسی به فارسی فنی و مهندسی را به ترجمه آنلاین بسپارید و ترجمه ای تخصصی دریافت نمایید. تمامی متن‌ها، مقاله ها، کتاب ها، فیلم ها و فایل های صوتی ارسال شده، در اختیار مترجم متخصص در همان رشته قرار می گیرند، تا یک متن شیوا، روان و با معادل های تخصصی معتبر به مشتری ارائه شود.

قیمت ترجمه تخصصی


ترجمه 100 درصد تخصصی در سطح طلایی ارائه می گردد و قیمت آن با توجه به حجم ترجمه و سرعت درخواست آن متفاوت می باشد. همچنین قیمت های در نظر گرفته شده برای ترجمه طلایی، کاملا دانشجویی و پایین است. ترجمه کاملا تخصصی را با قیمیت دانشجویی و با کیفیتی بالا تحویل بگیرید.

کیفیت ترجمه تخصصی


ترجمه تخصصی توسط گروهی خاص از مترجمین انجام می شود که توانایی بسیار بالایی در ترجمه دارند. کیفیت ترجمه های تخصصی، بسیار بالا است و این کیفیت به مدت حداقل 7 روز تضمین می شود. ترجمه 100 درصد تخصصی یا طلایی قبل از ارسال برای مشتری، توسط بازرسین دارالترجمه مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت نداشتن نقص، ترجمه تخصصی برای مشتری ارسال می گردد.