استخدام مترجم

تعهدات ترجمه آنلاین نسبت به مترجمین

پرداخت حقوق در صورتی که منظم و دقیق باشد مطمئنا زمینه ساز جلب رضایت و اعتماد مترجم خواهد شد. حقوق مترجمین به صورت مداوم پرداخت می گردد. پرداخت حق الزحمه مترجمین هر ۱۴ روز پس از تحویل ترجمه به ترجمه آنلاین می باشد. مرکز ترجمه آنلاین با فراهم نمودن زمینه کاری امن و تضمین ارسال مداوم سفارش، به عنوان دارالترجمه ای معتبر در میان مترجمین شناخته شده است که با نظم و رعایت اصول، بستر همکاری مطمئن و پایداری را فراهم نموده است.

از عوامل موفقیت دارالترجمه ترجمه آنلاین در خلال سال های فعالیت آنلاین (از سال ۱۳۹۲) می توان به اهدای بالاترین درصد از مبلغ پروژه به مترجم، احترام تمام و کمال به مترجم و حمایت بی وقفه مادی از مترجمین اشاره کرد. خواهشمندیم به منظور تصمیم گیری معقول و منطقی تمامی مراکز ترجمه را مورد بررسی قرار دهید.

تکمیل فرم استخدام مترجم

جهت استخدام روی متن بالا کلیک نمایید.

شرایط استخدام مترجم

عرصه ترجمه فعالیتی پر رقابت است و برای شکست رقبا نیازمند توانایی بالایی است، از این رو انتخاب مترجم انگلیسی و مترجم فارسی بر اساس شرایطی صورت می پذیرد که در زیر به شرح آن پرداخته ایم.

استخدام مترجم انگلیسی به فارسی

ترجمه انگلیسی به فارسی بسیار پر ترافیک بوده و اکثر سفارش های ترجمه انگلیسی ثبت شده به صورت فوری می باشند. جهت استخدام مترجم انگلیسی به فارسی، مترجم بایستی در یک یا چند رشته تخصصی، مهارت کافی داشته و با سرعت بالا نسبت به ترجمه متن انگلیسی به فارسی اقدام نماید. در این بخش اکثر پروژه های ثبت شده دانشجویی می باشند. از این رو مترجم بر اساس رشته دانشگاهی و سابقه ترجمه انتخاب می شود، زیرا بایستی توانایی مدیریت زمان و کیفیت را در ترجمه انگلیسی به فارسی دارا باشد. بدیهی است به مترجمی که از قدرت تایپ و ترجمه لازم برخوردار نباشد کار ارائه نمی گردد ولو با در اختیار داشتن تخصص کافی در رشته مرتبط با متن ترجمه، زیرا زمینه ساز بروز تاخیر در تحویل خواهد شد که همین امر سبب افت کیفیت سرویس رسانی در بخش ترجمه انگلیسی به فارسی می شود.

استخدام مترجم فارسی به انگلیسی

استخدام مترجم متن در بخش فارسی به انگلیسی شرایطی دارد که می بایست مترجم فارسی به انگلیسی بر اساس آن سنجیده شود. مترجم فارسی به انگلیسی فردی است که تسلط کاملی به ادبیات فارسی و زبان انگلیسی دارد و می تواند در یک یا چند رشته تخصصی متنی را از فارسی به انگلیسی ترجمه نماید و کیفیت ترجمه فارسی به انگلیسی ارائه شده نیز بسیار بالا باشد. از این رو با اینکه تعداد درخواست های مترجمین در بخش ترجمه فارسی به انگلیسی زیاد است، اما تعداد کمی پذیرفته شده اند.

تاثیر سرعت در استخدام مترجم

نیاز به ترجمه فوری از سوی مشتری ابراز می گردد، بنابراین ترجمه آنلاین نیز به منظور پاسخگویی مناسب در تلاش است تا سرعت تحویل ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی را افزایش دهد. یکی از پارامترهای موثر در استخدام مترجم، سرعت مترجم در ترجمه یک متن از انگلیسی به فارسی یا ترجمه از فارسی به انگلیسی می باشد. در برگزاری آزمون استخدامی نیز، تمرکز بر روی سرعت تحویل ترجمه بیش از سایر خصوصیات می باشد. حق الزحمه خدمات ترجمه فوری بسیار مناسب بوده و صرفا در صورتی این حق الزحمه منصفانه خواهد بود، که مترجم از تسلط کافی برخوردار باشد و ترجمه را به صورت تخصصی و روان ارائه نماید.

آزمون استخدام مترجم اینترنتی

برگذاری آزمون استخدامی مترجمین به صورت اینترنتی و غیر حضوری می باشد. به این صورت که متنی انگلیسی و فارسی برای مترجمین ارسال می گردد، مترجم نیز بر اساس تخصص و تجربه ای که دارد، همچنین بخشی که قصد فعالیت در آن را دارد، هر دو متن یا فقط یکی از متون ارسالی را ترجمه و در زمان مشخص شده ای برای دارالترجمه ارسال می نماید.

شرایط استخدام مترجم در مرکز ترجمه آنلاین

  • داشتن تسلط بالا به زبان انگلیسی و ادبیات فارسی و انگلیسی
  • دسترسی به اینترنت پر سرعت (در منزل)
  • رعایت قوانین و مقررات ترجمه آنلاین
  • پایندی به اصول اخلاقی و حفظ منافع دارالترجمه
  • عدم انتشار فایل ترجمه و رعایت قانون حمایت از حقوق مولف
  • داشتن حوصله فراوان، علاقه به ترجمه انگلیسی و ترجمه فارسی
  • آشنایی با ورد و پی دی اف برای نگارش صحیح جملات و عبارات
  • توانایی معادل یابی اصطلاحات تخصصی، آشنایی با منابع تخصصی
  • عدم حذف متن ترجمه، خلاصه نویسی عمدی، استفاده از قواعد ناصحیح

Interpreter Hiring translator Hiring online translato Internet interprete Hiring online translato Online interpreter in Englis Interpreter movie Careers in Translatio English interpreter hsjonhl ljv[l hsjonhl ljv[l Hkghdk hsjonhl ljv[l hdkjvkjd

خانم زردوئی ترجمه شما قیمت گذاری گردید. ۱۳۹۶/۱۲/۰۵
آقای نژند ترجمه شما آماده و ارسال گردید. ۱۳۹۶/۱۲/۰۵
آقای خدری ترجمه شما قیمت گذاری گردید. ۱۳۹۶/۱۲/۰۵
خانم محمد نژاد ترجمه شما قیمت گذاری گردید. ۱۳۹۶/۱۲/۰۵
خانم ابراهیمی بزاز ترجمه شما قیمت گذاری گردید. ۱۳۹۶/۱۲/۰۵
خانم رضایی ترجمه شما آماده و ارسال گردید. ۱۳۹۶/۱۲/۰۵
ترجمه آنلاین انگلیسی فارسی فوری تخصصی ارزان
logo-samandehi
پرداخت آنلاین هزینه ترجمه