مترجمین

ترجمه آنلاین از اوایل سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را آغاز کرده و تا کنون با تعداد بسیاری از مترجمین کار کرده و بهترین مترجم های ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه انگلیسی به فارسی را جذب نموده است. این دارالترجمه پشتیبان و حامی حقوقی و مادی تمامی مترجمین مورد تایید خود می باشد و همکاری تعداد کثیر مترجمان با ترجمه آنلاین، نشان دهنده حسن نیت ترجمه آنلاین در تامین امنیت کاری مترجمین و سفارش کاری پیوسته در هر دو بخش ترجمه انگلیسی و ترجمه فارسی می باشد.

تکمیل فرم استخدام مترجم

جهت استخدام روی متن بالا کلیک نمایید.

حقوق مترجمین

بررسی راندمان کاری مترجم ها، امتیاز دهی به مترجمین، بررسی کیفیت ترجمه های تحویلی، تایین حق الزحمه و … از جمله مواردی است که در ترجمه آنلاین مورد رسیدگی قرار می گیرند. مترجم برتر در آخر هر ماه شناسایی شده و با گرفتن پاداش تشویق می شود. مرکز ترجمه آنلاین همواره از ترافیک کاری بالایی برخوردار است و به مترجمینی که از راندمان کاری مناسب با نیاز بازار ترجمه برخوردار هستند و مسئولیت پذیری بالایی دارند، به صورت مداوم، سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی ارائه می نماید.

مترجم هایی که در مرکز ترجمه آنلاین به صورت مداوم فعالیت می نمایند و مورد تایید دارالترجمه هستند، این اطمینان را دارند که در هر دارالترجمه ای توانایی فعالیت مداوم را خواهند داشت و این موضوع باعث می شود تعداد سفارش های ارسالی برای این دسته از مترجمین تا حدی باشد که مترجم درخواست تایم استراحت نماید و مترجمی که به حالت معلق در آید بایستی در فعالیت خود تجدید نظر نماید، زیرا هدف جلب رضایت مشتری است و مترجمینی که توانایی جلب رضایت خواننده متن انگلیسی یا فارسی را نداشته باشند، به عنوان مترجم فعال شناخته نخواهند شد و فعالیت با ایشان قطع می گردد.

خصوصیات مترجمین دارالترجمه

  • مترجم هایی با تسلط بالا به زبان انگلیسی و ادبیات فارسی و انگلیسی
  • ارائه ترجمه ای معتبر و تخصصی
  • امانت داری، مسئولیت پذیری و مدیریت زمان در ترجمه ها

Translator Online Translator Online Translators Translators ljv[l ljv[l Hkghdk ljv[l hdkjvkjd ljv[ldk

خانم زردوئی ترجمه شما قیمت گذاری گردید. ۱۳۹۶/۱۲/۰۵
آقای نژند ترجمه شما آماده و ارسال گردید. ۱۳۹۶/۱۲/۰۵
آقای خدری ترجمه شما قیمت گذاری گردید. ۱۳۹۶/۱۲/۰۵
خانم محمد نژاد ترجمه شما قیمت گذاری گردید. ۱۳۹۶/۱۲/۰۵
خانم ابراهیمی بزاز ترجمه شما قیمت گذاری گردید. ۱۳۹۶/۱۲/۰۵
خانم رضایی ترجمه شما آماده و ارسال گردید. ۱۳۹۶/۱۲/۰۵
ترجمه آنلاین انگلیسی فارسی فوری تخصصی ارزان
logo-samandehi
پرداخت آنلاین هزینه ترجمه