راهنمای کیفیت ترجمه آنلاین

ترجمه آنلاین با داشتن کادری از مترجمین رسمی و دانشگاهی تا کنون در بخش های ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه انگلیسی به فارسی، به بیش از ده هزار کاربر حقیقی و حقوقی خدمتات رسانی کرده است و مهمترین ملاک جلب رضایت مشتری بوده که بازخوردها نشان از رسیدن به این مهم بوده است. مهمترین اهداف مرکز ترجمه آنلاین رساندن ترجمه در زمان تایین شده و با کیفیت مطلوب به مشتری است. در حال حاضر تنها در زمینه ترجمه و در بخش های انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی فعالیت داریم.
ترجمه آنلاین ترجمه ها را با دو کیفیت، بر اساس درخواست مشتری انجام می دهد. کیفیت عالی و کیفیت متوسط، برای آشنایی با هر سطح توضیحات بیشتری در پایین آمده است.

ترجمه طلایی

مترجمین سطح طلایی را فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری با حداقل سابقه 5 سال در ترجمه تشکیل می دهند. جهت دریافت بهترین ترجمه و شرکت در ژورنال ها و کنفرانس ها این سطح را به شما پیشنهاد می کنیم. ترجمه طلایی، 100 % تخصصی است و با یازده روز ضمانت ارائه می گردد. اگر کیفیت بسیار بالا مد نظرتان است می توانید در این سطح سفارش ارسال نمایید.

ترجمه با کیفیت نقره ای (پیشنهاد سایت)

مترجمین سطح  نقره ای را مترجمینی با مدارک کارشناسی، کارشناسی ارشد با چندین سال سابق ترجمه متون تخصصی برای انتشارات و مجلات تشکیل می دهند که بر اساس رشته و اولویت ها سفارشات را می پذیرند.
ترجمه با کیفیت نقره ای 80 % تخصصی برای کاربرانی است که انتطار دارند ترجمه آن ها با کیفیت بالا، شیوا و روان و بدون ایراداتی مانند: ایرادات تایپی، ویرایشی و معنایی تحویل گردد. برای دریافت ترجمه با این کیفیت، در فرم سفارش ترجمه کیفیت را نقره ای انتخاب بفرمایید. پس از ثبت سفارش، ترجمه شما برای مترجمین آشنا با زمینه علمی متن شما ارسال می گردد و پس از ترجمه و ویراستاری متن توسط بازرسین دارالترجمه، بازخوانی می شود و صحت ترجمه تایید می گردد و ترجمه نهایی برای مشتری ارسال می گردد. در صورتی که می خواهید ترجمه ای با کیفیت خوب دریافت نمایید می توانید این کیفیت را انتخاب نمایید.

ترجمه با کیفیت برنزی

به درخواست مشتریان مبنی بر دریافت ترجمه ارزان، این بخش در ترجمه آنلاین توسط مترجمین با سابقه کمتر و دانش آموختگان زبان تشکیل شده است. ترجمه برنزی 40 % تخصصی، مناسب برای متون عمومی است.

سفارش ترجمه خود را ارسال نمایید.

خانم زردوئی ترجمه شما قیمت گذاری گردید. ۱۳۹۶/۱۲/۰۵
آقای نژند ترجمه شما آماده و ارسال گردید. ۱۳۹۶/۱۲/۰۵
آقای خدری ترجمه شما قیمت گذاری گردید. ۱۳۹۶/۱۲/۰۵
خانم محمد نژاد ترجمه شما قیمت گذاری گردید. ۱۳۹۶/۱۲/۰۵
خانم ابراهیمی بزاز ترجمه شما قیمت گذاری گردید. ۱۳۹۶/۱۲/۰۵
خانم رضایی ترجمه شما آماده و ارسال گردید. ۱۳۹۶/۱۲/۰۵
ترجمه آنلاین انگلیسی فارسی فوری تخصصی ارزان
logo-samandehi
پرداخت آنلاین هزینه ترجمه