امنیت ترجمه

ترجمه با رعایت قانون حمایت ازحقوق مصرف کننده

برای حقوق مصرف کننده، تعریف مشخصی در قانون وجود دارد. همچنین مرکز ترجمه آنلاین با مطالعه خبرنامه های مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و همچنین خبرنامه وب سایت نماد اعتماد الکترونیکی، نسبت به پیاده سازی مفاد قانون مرتبط با حقوق مصرف کننده اقدام نموده است. می توان نتیجه گرفت، خدمات ترجمه مرکز در هر دو بخش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی، با رعایت قانون حمایت از حقوق مصرف کننده عرضه می گردد.

ترجمه با رعایت قانون حمایت از حقوق مولف

مرکز ترجمه آنلاین همواره در تلاش بوده خدمات خود را در هر دو بخش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی دقیقا موازی با قوانین و مقررات وضع شده کشور ارائه دهد. ارائه خدمات ترجمه بایستی منطبق با چهارچوب حقوقی مدون و ارائه شده توسط مقنن باشد.
ترجمه آنلاین به عنوان دارالترجمه ای که ترجمه را به صورت تخصصی به کاربران ارائه می نماید، رعایت قانون را مهم ترین عامل موفقیت خود می داند. زیرا با رعایت قانون تخلف مشاهده نمی شود و هر دو طرف در حد و اندازه تعریف شده، خواهان برآورده شدن انتظارات شان می باشند. اصل حمایت از حقوق مولف و صاحب اثر، در دارالترجمه ترجمه آنلاین اجرا شده است و مطابق این قانون خدمات تخصصی، فوری و ارزان ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی به کاربران ارائه می گردد.

امنیت متن ترجمه و فایل اصلی آن

تمامی فایل های دریافت شده در مرکز ترجمه آنلاین طبقه بندی شده و در سیستم هایی که دارای تدابیر امنیتی بالایی هستند و نفوذ به آن ها غیر ممکن است، ذخیره می شوند. بنابراین، در سایه تدابیر امنیتی در نظر گرفته شده و محدود کردن دسترسی ها، تا کنون هیچ موردی در خصوص کپی برداری غیر مجاز، سرقت اطلاعات و یا انتشار بدون اجازه فایل های ذخیره شده در سیستم موسسه ترجمه آنلاین رویت نشده است. فایل اصلی و ترجمه انجام شده در بایگانی مرکز ذخیره می شوند، تا در صورتی که کاربر بنابر دلایلی مجدد به آن ها نیاز داشت در اختیار ایشان قرار گیرند. البته در صورتی که کابر تقاضا داشته باشند، پس از پایان پروسه ترجمه، تمام فایل های مربوط به ایشان از روی سیستم پاک خواهند شد.

خانم زردوئی ترجمه شما قیمت گذاری گردید. ۱۳۹۶/۱۲/۰۵
آقای نژند ترجمه شما آماده و ارسال گردید. ۱۳۹۶/۱۲/۰۵
آقای خدری ترجمه شما قیمت گذاری گردید. ۱۳۹۶/۱۲/۰۵
خانم محمد نژاد ترجمه شما قیمت گذاری گردید. ۱۳۹۶/۱۲/۰۵
خانم ابراهیمی بزاز ترجمه شما قیمت گذاری گردید. ۱۳۹۶/۱۲/۰۵
خانم رضایی ترجمه شما آماده و ارسال گردید. ۱۳۹۶/۱۲/۰۵
ترجمه آنلاین انگلیسی فارسی فوری تخصصی ارزان
logo-samandehi
پرداخت آنلاین هزینه ترجمه